İçeriğe geç

Yarım Daire Askı Standları

Mağaza teşhir askı standları olarak kullanılan bu ürünler birçok mağazada karşımıza çıkmaktadır.MZ200—Yarım Daire Askı Standı–Boyalı Olarak–255,00 TL

Mağaza teşhir sistemlerinde kullanılan yarım daire askı standları fonksiyonel kullanımlı standlardır. Birçok mağazada bu tarz standlar kullanılmaktadır.

Yarım daire askı standları, bay giyim, bayan giyim, çocuk giyim, spor giyim… gibi birçok mağazada kullanılmaktadır.

mağaza orta standları
mağaza dekorasyonu yarım daire orta askı standları

Yarım daire askı standı istenildiği taktirde tam daire şekline getirilerek kullanılabilmesi ile de tercih edilmektedir.

Mağazanın m2 sine bağlı olarak ince uzun olan mağazalarda ise bu tarz standları S şeklinde yan yana getirerek de kullanılabilmektedir.

Yarım daire askı standları üzerinde yarım daire olan profil üzerindeki öne dik askılar üzerine elbiseler konulmakta ve bu bölümlerde öne teşhir olarak sergilenebilmektedir.

Yarım daire askı standlarında D olan bölümde bulunan askı profil boru üzerinde ise yana teşhir olarak normal eşek standlar gibi kullanılabilmektedir. Dekoratif standlar olamasından dolayı birçok mağaza bu tarz standları dekorasyonlarında kullanmaktadırlar.

Bu standlarda öne teşhir yapılan ürünlerin tüm bedenleri yana teşhir üzerine konularak stand fonksiyonelliğini ve kullanışlılığını sağlamış olmaktadır.

Yarım Daire askı standları, pingo sabit ayaklı veya tekerlekli olarak talebe göre yapılabilmektedir.

mağaza dekorasyonu orta standları
yarım daire mağaza askı standı

Yarım daire mağaza orta standları ölçü olarak da genel kullanım ölçülerine uygun olarak imalatı yapılmaktadır.

Yarım daire orta askı standı daire çapı 100cm ölçüsündedir. Genişlik olarak stand toplam 55 cm genişliğinde olup ayrıca üst bölümde üst elbise askı tutucuların uzantısı mevcuttur.

Mağaza askı standları
mağaza elbise askı standları

Mağaza dekorasyonlarında kullanılan yarım daire askı standı üzerinde askı asılan bölümlerde paslanmaz koruma mevcuttur. Bu paslanmaz koruma ile ürün boyasının deforme olması engellenmiş olmaktadır. Aksi taktirde elbise askılarının kancaları stand üzerinde bulunan askı bölümlerinin boyasını zaman ile kaldırmaktadır.

mağaza dekorasyonu orta askı standları
mağaza teşhir sistemleri askı standları

yarım daire askı standları üzerine istenir ise A4 ve A5 etiketlik tutucu ürünler de yapılabilmektedir.Askı standı öne bakan askı bölümlerindeki profil çıkıntıları uçlarında, elbiselerin askıda buradan düşmesini önleyici uç kulak mevcuttur.

Yarım Daire Askı Standları Türkiyenin her noktasına gönderilmektedir.

Yarım Daire Askı Standı Ürünlerimizi ve Mağaza Askı Standı Ürünlerini  Buraya Tıklayarak Satın Alabilirsiniz.

Yarım daire askı standları kargo, ambar, veya yüksek taleplerde nakliye ile gönderilebilmektedir.

Yarım daire askı standları, marmara bölgesi olarak, istanbul, bursa, çanakkale, sakarya adapazarı, balıkesir, kocaeli, yalova, tekirdağ, edirne, bilecik   olmak üzere 1 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

Akdeniz bölgesi mağaza teşhir sistemleri; adana, antalya, mersin, hatay, kahramanmaraş, burdur, ısparta, osmaniye 2 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

Ege Bölgesi,yarım daire askı standları  izmir, muğla, aydın, denizli, uşak, manisa, kütahya olmak üzere 2 gün kargo-ambar teslim süresi ile gönderimlerini yapmaktadır.

 İç anadolu bölgesi ise Mağaza teşhir sistemleri, orta standlar, askı standları ankara , konya  , eskişehir , yozgat , sivas , kırşehir , niğde , nevşehir , kayseri , karaman, kırıkkale, çankırı  2 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

Karadeniz Bölgesi ise mağaza dekorasyonu orta askı standı  trabzon, samsun, sinop  , gümüşhane, giresun, rize, ordu, artvin, çorum, kastamonu, bartın, zonguldak , düzce, bolu, tokat olmak üzere 2 gün kargo süresi ile ambar veya kargo ile gönderimi yapılmaktadır.

Mağaza dekorasyonu orta reyonlar askı standları Güneydoğu anadolu bölgesindeki şehirlerimizden diyarbakır, şanlıurfa, mardin, gaziantep, adıyaman, siirt, kilis,  şırnak  batman şehirlerimize ise 3 gün  kargo süresi ile sevkini gerçekleştirmekteyiz.

Doğu anadolu bölgesi illeri ise mağaza teşhir orta standları malatya, bingöl, hakkari, ağrı, ığdır, muş, bitlis, erzincan, elazığ, ardahan, kars, tunceli, erzurum olmak üzere kargo süreleri  3 gündür.

Mağaza dekorasyonlarında kullanılan yarım daire askı standları özel renk boyalı olarak da yapılabilmektedir. varolan mağazanızda bulunan diğer orta standlar ile uyumu olarak yapılabilmektedir. Siparişini vereceğiniz ral kodu ile talebiniz olan ürünler özel olarak da elektrostatik toz fırın boyalı olarak da boyanabilmektedir.

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir