İçeriğe geç

Vitrin Manken Modelleri BVM19

Vitrin Manken Modelleri ve fiyatları ile vitrin mankenleri hakkında genel bilgiler içermektedir…

Mağaza dekorasyonu nda kullanılan cansız manken modelleri satışa etkisi ile dekorasyonlarda vitrinleri süslemekte ve ürün teşhirinde kullanılmaktadırlar. Her sezon yenilenen bu vitrin tasarımları için mağaza manken modelleri çok önemlidir.Kaliteli düzgün ölçülerdeki bir manken üzerindeki ürün daha şık duracak ve güzel kombineler ile mağazanıza şıklık katıp, müşterilerin mağaza yı ziyaret etmesi sağlanacaktır. Mağaza Mankeni burada…

vitrin manken modelleri BVM19

 

Vitrin Mankeni Fiyatları

Kod :   BVM19

Akrilik Parlak————————-360 tl

Selülozik Soft  Mat—————–360 tl

Selülozik Soft Ten Rengi ——–360 tl

Bayan Vitrin mankenleri malzemesi polyester ve cam elyaftan oluşmaktadır. Kullanılan polyester ithal polyester Avrupa polyesterdir.

Ürünler balonlu naylon ile tek tek özel olarak sarılmakta ardından koli içerisine konulmaktadır.

Elbise mankeni  Koli ölçüsü 40cm x 40cm x120cm dir.

Mağaza Vitrin Mankenleri  yüz ve saç bölgesi makyajlı olarak yapılmaktadır. Makyaj çalışması Özel olarak Makyaj ressamı tarafından yapılmaktadır. Vitrin mankenleri için yüz bölümündeki makyaj çok önemlidir.

Bayan vitrin mankenleri uzunluğu 180cm -185cm

Mağaza dekorasyonunda kullanılan vitrin mankenleri nde en çok alınan şikayet el uyum şikayetidir. El uyumunda kalıptan çıkan el ile manken kolunun yapımında ilk önce el kalıptan çıktıktan sonra tiner ile silme işlemi yapılmaktadır. Daha sonra vernikleme işlemi yapılmaktadır. Vernikleme işleminden sonra el in bilek ile uyumu yani bilek sıfırlaması yapılmaktadır. Vitrin Mankenleri nde bu çok önemlidir. Alacağınız vitrin mankeni nin bileğinin eli ile uyumunu kontrol  edilniz.  Bu uyum manken geçme yüzeyleri olan kol bel ve ayak geçmeleri içinde geçerlidir.

 

Tüm Bayan Vitrin Mankenleri  Modellerimize Buraya Tıklayarak Ulaşabilir, Satın Alabilirsiniz..Size Özel Fiyatlar İle…

 

 

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir