İçeriğe geç

Semazen Kapı Arkası Askılık

Birbirinden güzel dekoratif kapı arkası askılık modellerini burada bulabilirsiniz…19.90 TL den Başlayan Fiyatlar ile…

Hz.Mevlânâ zamanında belli bir nizâma bağlı kalmaksızın dînî ve tasavvûfî bir coşkunluk vesîlesiyle icrâ edilen sema’, sonradan Sultan Veled ve Ulu Ârif Çelebi zamanından başlayarak Pîr Âdil Çelebi zamanına kadar tam bir disiplin içine alınmış, sıkı bir nizâma bağlanmış; icrâsı öğrenilir ve öğretilir olmuştur. Sema’, sembolik olarak, kâinatın oluşumunu, insanın âlemde dirilişini, Yüce Yaratıcı’ya olan aşk ile harekete geçişini ve kulluğunu idrak edip “İnsan- ı Kâmil” e doğru yönelişini ifâde eder.

Semazen Figürü kapı askısı üzerine dekoratif bir şekilde işlenmiştir.

semazen amerikan kapı askısı modelleri
semazen amerikan kapı askısı

Dekoratif Semazen Kapı Arkası Askısı, yeni ev hediyesi, ev görme hediyesi olarak da birçok kişi tarafından talep edilmekte ve hediyelik olarak sevdiklerinize verebileceğiniz dekoratif ürünlerdir.
Dekoratif Semazen Amerikan Kapı Arkası Askısı Modelleri  metalik kırmızı toz fırın boyalı olarak yapılmaktadır.
Amerkan Kapı ve normal ahşap kapılar için tasarlanan bu ürünler, kapı üstüne  kolaylıkla geçirilerek takılmaktadır.
Semazen Kapı Arkası Askılık Modelleri evlerinizde kapı arkasına asıldığında, dekoratif görüntüleri ile de talep görmektedir.
Özellikle Yatak odası, Çocuk odası Amerikan kapısı ve banyo amerikan kapı arkasında bu model dekoratif olmasından dolayı çokça tercih edilmektedir.

semazen kapı arkası askı modelleri
semazen kapı arkası askı

Dekoratif Semazen Kapı Arkası Askılık modelleri ev görme hediyesi olarak veya yeni evlenen arkadaşlarınıza yakınlarınıza da uygun fiyatları ve dekoratif görünümü ile hediye edebileceğiniz ürünlerdendir.
Dekoratif Amerikan Semazen Kapı Arkası Askılık modelleri baloncuklu naylon ve koli içerisinde Tüm Türkiye nin her noktasına kargolanmaktadır.
Dekoratif Semazen Kapı Arkası Askılık Modelleri üzerindeki boya, metal boyası olup suya, rutubete, neme karşı paslanmaz özelliği olan ürün olup, dayanıklıdır.

5kampanya

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir