İçeriğe geç

Pantolon Askısı

Evlerimizde  gardıroplar ‘ımızda pantolonları düzgün muhafaza etmek için pantolon askılarına ihtiyaç vardır.Giyinme odalarında tasarıma göre bazen bu pantolon askılarına ihtiyaç varken bazen dekorasyonda bu giyinme odasında pantolon askısı için özel bölümler yapılmakta olup buralarda kullanılmasına gerek yoktur.

Pantolon askısı ahşap veya plastik olarak yapılmaktadır. Ahşap olan bu pantolon askısı ölçüleri 25cm , 30cm , 35cm ölçülerinde yapılmaktadır. Pantalon tutan kıskaçlar içerisinde plastik tutucular mevcuttur. Bu ise pantolon ütüsüne ve pantolan a zarar vermemek için tasarlanmıştır. Kalınlıkları 1,2cm kalınlığında yapılmaktadır.

pantolon askıları

Ebise Askılıkları nın askıya asılan bölümleri ise metal olup krom kaplı, nikel kaplı,veya boyalı olarak da yapılmaktadır.

Mağaza dekorasyonu‘ nda  bay giyim mağazalarında da elbiselerin askılıklara ve orta askı standlara asılmasında ve düzgün bir şekilde teşhir edilmesinde de kullanılmaktadır.Kurumsal mağazaların kendi özel rengi mevcuttur. üzerlerine kendi markalarını da yazdırtırlar. Normal 1 veya 2 mağazası olanlar standart renkleri kullanmaktadırlar

2 Yorum

  1. […] elbise askıları üzerinde Pantolon Askısı olarak kullanılan bölümde bazı tasarımlarda mevcuttur. Pantolon askısı asılan bölümlerde […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir