İçeriğe geç

Mağaza Tek Slotlu Duvar Rayı

Mağaza Dekorasyonlarında kullanılan Tek Slotlu Duvar Rayı Profilleri ve Çift Slotlu Duvar Rayı Profilleri üzerine genel bilgiler ve fiyatlarını içermektedir.

Tek slotlu duvar rayı montaj olarak kolaylıkla duvara sabitlenmekte ve üzerinde bulunan slot kanallara askı ve raf sistemleri asılabilmektedir. Bu sistem mağaza dekorasyonlarında dikey sistem veya dikey sistemler olarak anılmaktadır.

Tek slotlu duvar rayları ile yapılan mağaza dekorasyonu raf sistemleri, dekoratif gözükmelerinden ve kullanışlı olmalarından dolayı (askı ve raf sisteminin kolaylıkla slot kanallara takılabilmesi, istenildiğinde rafların ve askı sistemlerinin yerlerinin değiştirilmesi, ayrıca yukarı aşağı olarak istenildiği gibi istenilen yere takılabilmesi ) mağazacılık yapan perakende firmalarının tercih nedeni olmalarını sağlamaktadır.

Kolaylıkla duvara uygulanabilmeleri, ayrıca bu sisteme geçmekte olan ahşap panellerin istenilen renkte seçilebilmeleri ve alternatif renk seçeneklerinin çok olması ile de talep görmektedir.

Mağaza tek slotlu duvar rayı kenarlarında ahpal panelllerin geçeceği (asılacağı) şekilde bir boşaltma yapılmış olup, ahşap panel arkasına sabitlenen vidaların buralara geçmesi ile duvara, tek slotlu duvar paneli üzerine asılmaktadır.

Evlerimizde bir resim veya tabloyu nasıl duvara asıyorsak bu ahşap panelleri de bu kolaylıkla duvara asabilmekte, mağazanızın dekorasyonunu dilediğiniz gibi yapabilmektesiniz.

Tek Slotlu Duvar Rayı ürünlerimizi satın almak için buraya tıklayınız.. Online Satış Mağazamız www.shopdekorasyon.com

Mağaza tek slotlu duvar rayı, mağaza panel aluminyum rayı veya panel aluminyum profili olarak da adlandırılmaktadır.

Mağaza dekorasyonlarında kullanılan raf sistemleri aluminyum profil  modelleri ile askı sistemi ve raf sistemini burada bulabilirsiniz.

Mağaza Aluminyum Raf Profilleri Burada !!

 

 

 

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir