İçeriğe geç

Köpek Figürlü Kitap Tutucular KT22

Kitap tutucular olarak okurseverlerin çocuk odalarında sıkça tercih etmiş olduğu bu ürünler çocuklarınızın kitaplıklarında kitaplarının düzgün bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Ürünlere fonksiyonellik katmak için yapılmış olan figürler ile de dekoratif obje olarak da çocuklarınızın kitaplıklarını süsleyecektir. 

kitap tutucu modelleri

Kitap Desteği ürünü boyalı olup, ürün üzerinde çizilme olmamaktadır. metal malzemeden yapılmış olup L şeklinde bükülerek kitaplara destek olacak hale getirilmiştir. Ön bölümüne ise çocukların sevmiş olduğu köpek figürü işlenmiş olup ürünü şık hale getirmiştir. Renk olarak tutuncu renginde yapılarak çocuk odalarında rafları süsleyen renkli sıcak birer obje olarak ta kullanılabilmektedir.

kitap tutacagi

Kitap tutucular hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Kitap desteği için instagram sayfamızı ziyaret edebilirburada  kitap tutucu modelleri ni görebilir,sipariş verebilirsiniz.

kitap tutacakları

Kitap Tutacağı   whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 e mesaj atarak sipariş verebilirsinizKitap tutacağı satın al

kitap tutacakları2

.

masaüstü kitap tutucu

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir