İçeriğe geç

Melek Kanadı Figürlü Kitap Tutacağı

Kitap tutacağı olarak okurseverlerin  sıkça tercih etmiş olduğu bu ürünler,  kitaplarınızın düzgün bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünlere fonksiyonellik katmak için yapılmış olan figürler ile de dekoratif obje olarak da  kitaplıklarını süsleyecektir. 

kitap tutacağı

Metal Kitap tutucu ürünü metal malzemeden yapılmış olup L şeklinde bükülerek kitaplara destek olacak hake getirlmiştir. Ön bölümüne ise kanat figürü işlenmiş olup ürünü şık hale getirmiştir. Renk olarak beyaz renginde yapılarak kitaplığınızı süsleyen birer obje olarak da kullanılabilirler.

kitap desteği

Kitap tutacağı  hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Kitap desteği için instagram sayfamızı ziyaret edebilirburada  kitap tutucu modelleri ni görebilir,sipariş verebilirsiniz.

Kitap Tutacağı   whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsinizKitap tutacağı satın al

kitap destekleri

.

 

Tek Yorum

  1. […] Kitap Tutacağı kitaplarımızın evlerimizde veya ofislerimizde düzgün bir şekilde raf üzerinde durmasını sağlayan ürünlerdir. Bu ürünlere dekoratif görünüm sağlanambilmesi için bazı figürler eklenerek artan talepler neticesinde  şık tasarımlar ortaya çıkmıştır. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir