İçeriğe geç

Ferforje Kitap Desteği KT26

Kitap desteği olarak okurseverlerin  sıkça tercih etmiş olduğu bu ürünler,  kitaplarınızın düzgün bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünlere fonksiyonellik katmak için yapılmış olan figürler ile de dekoratif obje olarak da çocuklarınızın kitaplıklarını süsleyecektir. 

kitap tutucu satın al

Ferforje sacdan yapılmış kitap tutucu olan  bu tasarımda Köprü figürü tasarımda kullanılmıştır. Bu ferforje kitap tutucu kitaplığınızda hoş bir figür olarak yeralacaktır.

ferforje kitap tutucu

Kitap desteği hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Kitap desteği için instagram sayfamızı ziyaret edebilirburada  kitap tutucu modelleri ni görebilir,sipariş verebilirsiniz.

masaüstü kitap tutucu

Kitap Tutacağı   whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsinizKitap tutacağı satın al

17 Yorum

  1. […] Kitap desteği olarak kullanmış olduğumuz bu metal ürünler, evlerinizde ve ofislerinizdeki raflarınızda kitaplarınızı daha düzenli olarak tutmanızı sağlayacaktır. Kitap desteklerine dekoratif bir görüntü oluşturması için ayrıca yan bölümlerine çeşitli figürler konularak daha şık hale getirilmiştir… […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir