İçeriğe geç

Balina Figürlü Kitap Ayraçları KA60

Okurseverlerin kitap ayraçları na verdiği önem neticesinde metal kitap ayraçları istekleri oluşmuş ve üretilen bu metal kitap ayraçlarına eklenen figürler eklenerek  okurseverlerin zevklerine göre kitap ayraçları yapılmaya başlanmıştır. Her okursever için farklı bir modelin olduğu metal kitap ayraçları nda, bisiklet, top, araba, motorsiklet, hellokitty, bıyık, papyon gibi simgeler kullanılmış ve ortaya çok güzel farklı kitap ayraçları  çıkmıştır.

Ürünün metal olması dolayısı ile farklı renk seçenekleri ile sunulan bu ürünler kullanım konusunda da diğer kitap ayraçları ndan birçok farklı üstünlüğe sahiptir. kısaca belirtmek gerekirse,

Metal kitap ayraçları ince olduğundan kitabınızda hiçbir şekilde deformasyona sebep olamamaktadır.

Yapılan kitap ayraçları metal olduğundan suya karşı dayanıklı olup yıpranması sözkonusu değildir.

Okurseverlerin çantalarında kitaplarını taşırken yaşamış olduğu kitap ayracı kırılması veya kitap ayracı püskülünün fermuara vs takılması gibi sorunlar metal kitap ayraçları nda yaşanmamaktadır.

Ürün ölçü olarak 17cm uzunluğunda olup üzeri metalik boyalıdır.

Metal Kitap ayraçları fiyatları konusunda cazif fiyat seçeneği ile okurseverler tarafından tercih edilmektedir.

ilginç Kitap Ayraçları  hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Ürün için instagram sayfamızı ziyaret edebilir, sipariş verebilirsiniz.

Kitap ayraç tasarımları  whatsapp tan sipariş için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Kitap Ayraçları Satın Al

farklı kitap ayraçları

.

.

kitap ayraçları

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir