İçeriğe geç

Bisiklet Figürlü Kitap Ayraç KA43

Kitap Ayraç , okurseverlerin sıkça kullanmış olduğu, okumuş olduğu kitapta yerini belirten, ayrıca farklı figürler ile de şık ve estetik figürler sunan ürünlerdir. Kitap Ayraç metal den yapılmış olup ürün üzerinde metalik boya mevcuttur.

değişik kitap ayraçları

Bu Kitap ayraç ta kullanılan bisiklet süren figürü ise güzel bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürün siyah metalik boya ile de boyanmıştır. Kitabınızı kapattığınızda kitap ayracı, kitabın kenarından dekoratif obje olarak gözükecektir. Spor yapmayı seven ve bisiklete binen okursever birisi için şık bir tasarım ve hediye olabilecek bir üründür.

kitap ayraçları

Ayraç Modelleri  birçok farklı tasarım olarak yapılmakta olup tasarlanan figürler ile de şık bir görüntü sunmaktadır. Tüm kitapsever lerin zevklerine göre birçok çeşit mevcuttur. Kendinizi anlatan bu kitap ayraçlarını satın alabilir en yakın arkadaşlarınıza veya ailenizden kitap okumayı seven birisine hediye edebilirsiniz. Yapılan bu kitap ayraclari metal olup uzunluğu 17 cm dir. Ürün uç kısmındaki figüre göre de farklı tasarımları mevcuttur. Bu tasarımda kayak yapan figürü kullanılmış olup ürün siyah renge boyalıdır.

 

lginç Kitap Ayraçları  hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Ürün için instagram sayfamızı ziyaret edebilir, sipariş verebilirsiniz.

Kitap ayraç tasarımları  whatsapp tan sipariş için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Kitap Ayraçları Satın Al

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir