İçeriğe geç

Giyinme Odası Sistemleri

Giyinme Odası Sistemlerini inceleyebilir, Eviniz için En Uygun Dekoratif Giyinme Odası Sistemleri ürünlerini burada bulabilir, Sipariş verebilirsiniz. 

Hemen hemen bir çok evde bulunan giyinme odalarımız için buradan Giyinme Odası Duvar Aluminyum Profilleri, giyinme odası elbise asacağı, giyinme odası raf sistemleri ürünlerini temin ederek dilediğiniz şekilde evlerinizi dekore edebilirsiniz,

kişiye özel giyinme odası modelleri tasarımları
kişiye özel giyinme odası modelleri

Burada yapılması gerekenler,

Giyinme odalarında bay ve bayan bölümlerinin kararının verilmesi ve bu bölümlere göre oluşturulacak ürün ihtiyacının belirlenmesi çok önemlidir. Bay bölümünde rafların mı askıların mı çok olacağı, bayan bölümünde çekmece ye ihtiyacın ne kadar olacağı, bayan aksesuar ürünleri, çanta, şapka, ayakkabı ürünlerinin nasıl konulacağı ilk başta düşünülecek ve yerleri planlandıktan sonra metal ürün ve aksesuar taşıyıcıların siparişi verilecektir.

Dekoratif bir şekilde duvarlarınızın kaplanmasında kullanılacak olan mobilya ahşap duvar plakaları ve ahşap raf ve çekmeceli kesonlar, şifonyer,  kargolama maliyetleri ve uygulamalardan dolayı bulunduğunuz size en yakın mobilya firması ustası ile görüşülerek sipariş verilecek olup, mobilya ürünleriniz de sizin takibinizde üretimi yapılacaktır.

Ahşap giyinme odası modelleri ve ürünleri
Ahşap giyinme odası modelleri

Bu şekilde yapacağınız giyinme odası dekorasyonlar ınızda hem daha az bir ödeme yaparak giyinme odası sahibi olacak, ayrıca size özel bir sisteme sahip olacaksınız.

Yapacağınız giyinme odası sistemleri ürünleri, yerleri değiştirilebilir ürünler olduğundan ilerleyen zamanlarda istediğiniz gibi ilave raf ve askı ekleyebilir, yerlerini istediğiniz gibi değiştirebilir, yükseklik ayarını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

açık giyinme odası modelleri ve tasarımları
açık giyinme odası modelleri

Kıyafet odaları olarak yapılan bu sistemlerde duvarlarınızı duvar kağıdı ile kaplayabilir, ahşap panel siz de bu uygulamaları rahatlıkla yapabilir, yaptırabilirsiniz.

Giyinme Odası Ürünleri Satın Al

  • Giyinme Odası ürünleri  ile ilgili info@5tasarim.com a mail atabilir ve bilgi alabilirsiniz. Giyinme Odası Sistemleri burada
  • Giyinme odası raf sistemleri ve askı sistemleri ürünleri ile aluminyum duvar profillerini satın almak için  whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Giyinme Odası Raf Sistemi Satın Al
    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir