İçeriğe geç

Giyinme Odası Raf Modelleri

Giyinme odası raf modelleri ve askı sistemleri üzerine genel bilgiler ve ürünler içermektedir. Dilediğiniz gibi giyinme odanızı kullanışlı hale getirebilirsiniz

Ev dekorasyonu giyinme odaları için tasarlanan bu askı borulu raf taşıyıcılar, üzerlerinde bulunan ahşap raf yardımı ile kazaklarınızın ve aksesuarlarınızın düzenli olarak bulunmasını sağlamakta, alt bölümde bulunan askı borusu üzerine ise elbiseleriniz, gömlekleriniz, pantolonlarınız, ceketleriniz, paltolarınız gii elbiseleriniz düzenli olarak asılabilmektedir.

Duvara sabitlenmesi ve kullanımı çok kolay olan bu ürünleri sipariş ederek, evlerinizde dekoratif raflar ve askılıklar yapabilirsiniz.

giyinme odası raf sistemleri
duvar askı borulu raf taşıyıcı

askı boru taşıyıcılı raf taşıyıcı kollar duvara 4 er adet vida ile sabitlenmektedir. askı borusu yan kollar üzerine M8 vidalar yardımı ile sabitlenmektedir. sabitleme ve duvara montajı yapıldıktan sonra üzerine ahşap konularak ahşabın altından raf koluna vidalama ile sabitleme yapılmaktadır.

Giyinme odalarında duvarlarda dekoratif duvar kağıdı uygulamalarının üzerine de istenildiği gibi uygulanabilmektedir.

Duvar askı boru taşıyıcılı raf  ayakları ile duvarınızda başka hiçbir uygulamaya gerek kalmaksızın dilediğiniz gibi açık giyinme odası dekorasyonlarınızı yapabilir dilediğiniz yere bu raf ve askı borusu uygulamalarınızı yapabilirsiniz.

açık giyinme odası raf modelleri
giyinme odası için askı borulu raf tutucular

Duvar için askı borulu raf tutucu modellerini kromajlı, krom kaplamalı, elektrostatik toz fırın boyalı, kromajlı, mat krom kaplamalı, ve paslanmaz satine, paslanmaz parlak olarak yapılabilmektedir.

Giyinme Odası Raf Sistemleri Satın Al

  • Giyinme odası askı borulu raf taşıyıcı modelleri ile ilgili info@5tasarim.com a mail atabilir ve bilgi alabilirsiniz. Duvar Raf Sabitleyici modelleri burada
  • Giyinme odası için Raf tutucu, Raf sabitleyici whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Giyinme Odası Raf Sistemleri Satın Al

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir