İçeriğe geç

Giyinme Odası Askı Tutucu

Giyinme odası sistemleri için kullanılmakta olan duvar askı sistemleridir. FRT126—–Giyinme Odası Askı Tutucu—–Krom Kaplamalı—–60 cm ölçüsünde ——24,00 TL

Giyinme odası sistemlerinde kullanılan aluminyum duvar profilleri ile yapılan giyinme odası tasarımları, şık duruşu, kullanışlılığı ve dekoratif görüntüleri ile gün geçtikçe birçok ailenin evlerinde kullanmak istediği sistemler olarak ön plana çıkmaktadır.

Giyinme odası profilleri mat eloksallı aluminyum profillerdir. Askı ve raf sistemlerini ise krom kaplamalı veya siyah boyalı olarak yapılarak müşterilere sunulmaktadır. Askı asılan ürünlerde krom kaplamalı yapılmaktadır. Krom kaplamalı askı boruları, askının üzerine asılması ve sürtmesinden etkilenmeyecek ve uzun ömürlü bir kullanışa sahip olacaktır.

Giyinme odası askı taşıyıcı sistemleri ile evlerinizde, sanki bir mağazada kıyafet alırmış gibi, tüm kıyafetlerinizi bir arada ve düzenli bir şekilde görebilir ve tarzınızı çok rahatlıkla oluşturabilirsiniz.Bayanlar kombin yapmakta zorlanmadan hızlı bir şekilde seçimlerini yapabilmektedirler.

Giyinme odası duvarlarında kullanılan askı tutucular elbiselerinizin düzenli bir şekilde dizilmesi ve muhafaza edilmesini sağlamakta ayrıca aradığınız ürünün kolaylıkla bulunabilmesini sağlamaktadır.

giyinme odası elbise askı taşıyıcı
giyinme odası elbise askı taşıyıcı

Giyinme Odası Elbise Askı Taşıyıcı Fiyatları

FRT126—–Giyinme Odası Askı Tutucu—–Krom Kaplamalı—–60 cm ölçüsünde ——24,00 TL

FRT126—–Giyinme Odası Askı Tutucu—–Krom Kaplamalı—–90 cm ölçüsünde ——28,00 TL

Giyinme odası profilleri Tüm Türkiyenin her noktasına kargo ve ambar ile gönderilebilmektedir. Yakın çevrenizde bulunan bir mobilyacıya bunun uygulaması yaptırılabilir ve hızlı bir şekilde dekoratif bir giyinme odasına sahip olabilirsiniz

Burada yapmanız gerekenler,

 1. Mobilya ustası ile giyinme odanızın dekoratif ahşap panellerinin seçimi,
 2. Giyinme odanızda kullanılacak aluminyum duvar profillerinin adetlerinin hesaplanması,
 3. Giyinme odanızın bay bayan bölümlerinin belirlenmesi,
 4. bay bölümleri için raf ve askı tutucuların hesaplanması,
 5. bayan bölümü için askı ve raf bölümlerinin hesaplanması ve bu ürünler ile ilgili olarak siparişin verilerek temin edilmesi,
 6. Mobilya ustası tarafından ahşap panellerin kesimi ve hazırlanması,
 7. Oluşan talebe göre ahşap rafların hazırlanması,
 8. Şifonyer veya keson tarzı çekmeceli ürüne ihtiyaç olup olmadığının belirlenmesi,
 9. Montaj zamanının belirlenmesi,
 10. Montajın yapılması,

Bu tarz bir uygulama ile hem yapmak istedikleriniz sizin kontrolünüzde, uygun fiyata, ve sizin isteğiniz olan tasarımın evinize uygulandığını görme şansına sahip olacaksınız.

açık giyinme odası sistemleri ve ürünleri
açık giyinme odası sistemleri

 

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir