İçeriğe geç

Eczane Raf Sistemleri Fiyat

Eczane Raf Sistemleri fiyatlarına ve Eczane Orta Standı Fiyatlarına Buradan ulaşabilir, Size Özel Fiyatlar İle  Online Satın Alabilirsiniz…..

 

Eczane raf Sistemleri ürünleri olarak duvar raf sistemleri ve orta stand modellerini burada bulabilir , dilediğiniz eczane orta stand cam raflı ve askılı standı sipariş vererek online satın alabilirsiniz…

Eczane Duvar Raf Sistemleri Fiyatları:

Eczane raf sistemleri olarak kullanılan dalgalı kepenk tipi alüminyum açık tip dolap raf sistemleri ürünleri metre fiyatı 29,50 tl + kdv dir…. Eczane duvarlarınızı bu raf sistemleri ile duvarınıza ve eczane dolap içlerine rahatlıkla uygulanmaktadır….

Dermokozmetik ürünlerin teşhir edildiği raf sistemleri olarak eczanelerde sıklıkla kulanılmaya başlanmıştır.. eczanenizin modern bir görüntüye girmesini sağlamaktadır….Dalgalı yüzey li alüminyum profil duvar yüzeylerinde şık bir görüntü oluşturmaktadır….

eczane raf sistemleri alüminyum profilleri fiyatları
eczane raf sistemleri alüminyum profilleri fiyatları

 

Eczane Orta Standı Fiyatları

Eczane H  tipi Alüminyum Lambrili Orta Raflı ve Askılı Stand—–1,690,00 TL + KDV   (Türkiyenin her noktasına anlaşmalı ambar firmaları ile ….)

Eczane T  tipi Alüminyum Lambrili Orta Raflı ve Askılı Stand—–1,440,00 TL + KDV   (Türkiyenin her noktasına anlaşmalı ambar firmaları ile ….)

Eczane I  tipi Alüminyum Lambrili Orta Raflı ve Askılı Stand—–1,140,00 TL + KDV   (Türkiyenin her noktasına anlaşmalı ambar firmaları ile ….)

eczane orta standları fiyatları
eczane orta standları fiyatları

 

Eczane Raf Sistemleri fiyatları ise Yatay Dalgalı Panel  Profili ürünleri 29,50 TL + KDV / Metre fiyatı olup metrekaresi duvar panellerinde 235,00 TL/m2 fiyatlar ile satışı yapılmaktadır…

 

Eczane Raf Sistemleri Fiyat larına Buraya Tıklayarak Ulaşabilir , Size Özel Fiyatlar İle Online Satın Alabilirisiniz…

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir