İçeriğe geç

Eczane Dekorasyonu

Eczane dekorasyonu yapılan bu mağaza ışıklı duvar panelleri kullanılmış olup pleksi önlerine ise folyo kaplama görseller yapılmıştır. Mağaza içerisinde tavan detayları ile de dikkat çekmektedir…

eczane dekoru

 

Eczane dekorasyonu yapılan bu mağaza da mağaza alanını kazanabilmek ve 2 cepheyi de kullanışlı hale getirebilmek için giriş ve çıkışlarda 2 kapı kullanılmış olup eczane içerisindeki her nokta değerlendirilmiştir.

eczane cam raf sistemleri

Eczane duvar raf sistemleri nde ise panel arkası ışıklandırılarak ürünlerin öne çıkması sağlanmıştır. satış ürünleri cam raflarda ve askı çubuklarında teşhir edilmektedirler. Cam rafları kısa tutulmuştur.

Mağaza içerisinde belli bölümlerde  duvar raf sistemleri önlerine zemine çekmeceler yapılarak depolama ihtiyacı da karşılanmıştır.

eczane dekor

 

Eczane tasarımları ve dekorasyonları Tavan da ise aydınlatmada sıva altı beyaz armatürler kullanılmıştır. Ayrıca tavan bölümlerinde gizli ışık aydınlatma da yapılarak eczanenin dekoratif gözükmesi sağlanmıştır.

 

 

eczane dekorasyonu

 

Eczane Kasa bankosu için köşeli bir tasarım yapılmış olup reçeteli ürünler kasa arkası ışıklı raf sistemleri üzerinde bulundurulmuştur. Kasa üzerinde ayrıca kasaya saplanan gri renkte ahşap bir çantalık detayı yapılmıştır.

Eczane Dekorasyonu nda kasa kullanımında bu kasanın belli noktalarında ürün teşhiride yapılabilmesi daha doğru olurdu. bu noktada hatalı bir kasa bankosu olmuştur.Gelen müşterinin kasa bölümünde geçirmiş olduğu zamanı satışa kazandırmamız gereklidir. Bu noktada eczacılarımız ve eczane dekorasyonları geliştirilmektedir.

Eczane Kasa Bankosu üzerindeki tavan pleksi uygulamaları şık olmuştur.

eczane raf sistemleri

 

Işıklı eczane raf sistemleri üst bölümlerine isimlendirme yapılarak bölümlere ayrılmıştır. bu sistem de de bazı eksikler mevcuttur. Burdaki bölüm ayrımlarında kesinlikle bir pleksi seperatör ile ayırmak daha doğru olur. pleksi şeffaf veya şeffaf a yakın tonlarda olabilir.

eczane dizaynı

Dar olan bu geçiş bölümü ise satışa kazandırılmak için cam raflı ve ışıklı sistemler yapılarak değerlendirilmiştir. Bu mağaza tasarınmda eczane orta standları kullanılmamıştır

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir