İçeriğe geç

Duvar Anahtarlığı Satın Al

Duvar Anahtarlığı Modelleri ve Fiyatlarını online web sitesi üzerinden yapılabilmektedir…Size Özel Fiyatlar İle…19.90 TL den Başlayan Fiyatlar İle…..

Lelinea Duvar Anahtar Askılığı Modelleri metal sac malzemeden yapılmış olup U şeklinde bükümlü yapılan bölümlerine anahtar asılmaktadır. Evlerinizde kapı girişlerinde antrede duvara kolaylıkla montajı yapılmakta ve dekoratif görüntüleri ile de talep görmektedir.

Lelinea Figürlü Duvar Anahtarlığı Askılığı Özellikleri:

Duvar Anahtarlık askısı metal sac malzemeden yapılmış olup 1,5 mm kalınlığındadır.
Anahtar Askılığında, anahtar asılan bölüm U şeklinde bükümlü yapılmakta olup bu bölümlere anahtarlar asılmaktadır..
Anahtar asacağı tekstüre elektrostatik siyah toz fırın boyalı olarak yapılmaktadır.
Figürlü Anahtar Asacağı evlerinizde kapı girişlerinde antrede duvara kolaylıkla montajı yapılmakta ve dekoratif görüntüleri ile de talep görmektedir.
Figürlü Duvar Anahtar asacağı modelleri ev hediyesi olarak da yakınlarınıza hediye edebileceğiniz dekoratif ürünlerdendir.
Kaybetme ve unutma riski yaşadığınız her ürünü asabileceğiniz dekoratif Duvar anahtar askılığı ürünleridir.
Evlerinizin ve iş yerinizin duvarına şıklık ve dekoratif bir görüntü katacak olan anahtar askılığı, anahtar v.b. ürünleride asmanıza yardımcı olacaktır.
Anahtar askılığı oto yıkama firmaları ve otopark işletmeleri tarafından sıkça talep edilmekte olup araç anahtarlarının üzerine asıldığı ürünlerdendir.
Anahtarlık askılığı modelleri ürünleri üzerindeki boya özel tekstüre (pütürlü) olup suya, rutubete, neme karşı paslanmaz özelliği olan ürün olup, dayanıklıdır.
Lelinea Çizgi Film Tasarımlı Anahtar askılığı ürünleri üzerinde bulunan 2 adet vidalama deliğinden duvara veya kapı arkasına kolaylıkla sabitlenebilmektedir.

 

Anahtar Askılığı Ürünlerini Buraya Tıklayarak Görebilir, Dilediğiniz Modeli Buradan Satın Alabilirsiniz….

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir