İçeriğe geç

Dekoratif Duvar Rafları

Birbirinden güzel dekoratif metal duvar rafları ile evlerinizdeki duvarlarınız renklenecek,..Dekoratif 2 li Metal Duvar Rafı—- 69,90 TL.

Dekoratif metal duvar rafları 2 mm kalınlığında metal sac malzemeden yapılmış olup kolaylıkla duvara vidalama yapılarak sabitlenebilmektedir.

Dekoratif duvar rafı modellerinden bu modelimizde metal raf yeşil renkte boyalı olarak satılmaktadır. metal raf üzerinde 3 farklı raf olarak kullanabileceğiniz bölüm mevcuttur.

Sağda ve Sol Bölümde bulunan düz yüzeyler üzerine biblo, vazo,dekoratif ürünler,konulabilmektedir.

Orta bölümde yapılan U bölüm içerisine ise kitaplarınız konularak kitaplık rafı olarak kullanılabilmektedir.

metal dekoratif kitap rafları modelleri
metal dekoratif kitap rafları

Dekoratif kitap rafı fiyatları

Metal dekoratif raf ürün kodu—DR10.YSL—-Dekoratif 2 li Metal Duvar Rafı—- 69,90 TL fiyatları ile müşteriler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

 

Dekoratif metal raflar, evlerimizde kullanım alanları olarak;bebek odası duvar rafları olarak kullanılabilmektedir. Burada bebek odası içerisinde dekoratif süs eşyaları ve oyuncak lar üzerine konulabilmektedir.

Renkli olmaları ile de aileler tarafından bebek odası için duvar rafları olarak talep edilebilmektedir.

Duvar Rafı Satın almak için www.5kampanya.com adresinden bu birbirinden eşsiz ürünleri ve modellerini inceleyebilir.Dilediğiniz ürünü sipariş edebilir ölçülerine bakarak karar verebilirsiniz.

Dekoratif Duvar Rafı, evlerimizde mutfak duvar rafı olarak da kullanılmakta olup evhanımları tarafından da sıkça bu ürünler tercih edilmektedir.

5kampanya

Yeşil duvar Rafı Ölçüleri

Büyük Metal Raf Ölçüsü—55cm x 19cm x Yükseklik 40cm olarak sunulmaktadır.

Küçük Metal Raf Ölçüsü—30cm x 19cm x Yükseklik 15cm olarak sunulmaktadır.

dekoratif metal duvar rafları ve fiyatları
dekoratif duvar rafları ve fiyatları

DR10.YSL—-Dekoratif 2 li Metal Duvar Rafı—- 69,90 TL fiyatları ile müşteriler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

 

Dekoratif duvar Rafları ürünleri ve birbirinden farklı model ve renk seçenekleri ile ürünleri www.5kampanya.com adresinden inceleyebilir, buradan sipariş verebilirsiniz.

 

duvar rafı modelleri,dekoratif duvar rafı,tv duvar rafı,köşe duvar rafı,mutfak duvar rafı,duvar rafı fiyatları,duvar rafı satın al,duvar rafı modelleri,ucuz duvar rafı,dekoratif duvar rafi,bebek odası duvar rafı ,kırmızı duvar rafı ,tekli duvar rafı ,duvar rafı süslemeleri ,

raf kitaplık ,duvar kitaplık modelleri ,kitaplık rafları ,duvar kitaplık ,kitaplık raf modelleri ,duvar rafı kitaplık ,kitaplık rafı ,kitaplık raf ,raf kitaplık modelleri ,duvar raf kitaplık modelleri ,duvarda kitaplık modelleri ,duvara monte raf kitaplık ,duvara kitaplık ,duvar kitaplık modelleri ve fiyatları ,kitaplık ve raf modelleri ,duvar kitaplik,kitaplık ve raf modelleri ,kitaplik rafi

bebek odası duvar rafları,bebek odası rafları,bebek odası için duvar rafları,bebek odası raf,bebek odasi raflari,bebek odası için raf,bebek odası oyuncak rafları

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir