İçeriğe geç

Dekoratif Anahtar Askılığı

Evlerimizde sıkça kullandığımız kapı yanlarında duvarlarımızı süsleyen ve fonksiyonel Dekoratif Anahtar Askılığı Ürünleridir.19.90 TL den Başlayan Fiyatlar İle.
Dekoratif Anahtar asacağı ürünleri metal olup Elektrostatik toz fırın boyalı olarak yapılmaktadır.
Tramvay Figürlü Anahtar Asacağı evlerinizde kapı girişlerinde antrede duvara kolaylıkla montajı yapılmakta ve dekoratif görüntüleri ile de talep görmektedir.
Tramvay Figürlü Anahtar asacağı modelleri ev hediyesi olarak da yakınlarınıza hediye edebileceğiniz dekoratif ürünlerdendir.
Kaybetme ve unutma riski yaşadığınız her ürünü asabileceğiniz dekoratif anahtar askılığı ürünleridir.
Evlerinizin ve iş yerinizin duvarına şıklık ve dekoratif bir görüntü katacak olan anahtar askılığı, anahtar v.b. ürünleride asmanıza yardımcı olacaktır.
Anahtar askılığı oto yıkama firmaları ve otopark işletmeleri tarafından sıkça talep edilmekte olup araç anahtarlarının üzerine asıldığı ürünlerdendir.
Anahtarlık askılığı modelleri üzerindeki boya  suya, rutubete, neme karşı paslanmaz özelliği olan ürün olup, dayanıklıdır.
Tramvay Tasarımlı Anahtar askılığı ürünleri üzerinde bulunan 2 adet vidalama deliğinden duvara veya kapı arkasına kolaylıkla sabitlenebilmektedir.

 

Anahtar Askılığı Modellerimizi Buraya Tıklayarak Satın Alabilirsiniz….Size Özel Fiyatlar İle…

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir