İçeriğe geç

Dalgalı Alüminyum Eczane Raf Sistemleri

Dalgalı Alüminyum Eczane Raf Sistemleri, Alüminyum balık sırtı dalgalı profillerden oluşmakta olup panel üzerinde her alanın dekoratif bir şekilde kullanılması ile sıkça tercih edilmeye başlanmıştır…

Dalgalı Alüminyum Panel Profili ürünleri üst üste duvar yüzeyinde vidalanarak panel oluşturulmaktadır….. Oluşan dalgalı yüzey paneli üzerinde bulunan yatay kanallara ise istenildiği gibi cam raf uygulamaları , askı kancası ürünleri ve askı taşıyıcılar kullanılarak fonksiyonel raf sistemleri oluşturulmaktadır….

raf-yp-dalgalı-panel-aluminyum-profili
raf-yp-dalgalı-panel-aluminyum-profili

Dalgalı Alüminyum profil üzerine geliştirilmiş olan dalgalı alüminyum cam raf taşıyıcı ürünleri kullanılarak 8 mm cam raf kullanılmaktadır…Özellikle eczane dizaynı ve eczane tasarımları nda sıklıkla kullanılmaktadır… Dermokozmetik ürünlerin satışında bu dalgalı panel duvar raf sistemleri  sıklıkla tercih edilmektedir. oluşan duvar sistemlerinde her noktaya raf ve askılıkların hareket ettirilebilmesi, eczanelerin küçük olmalarından dolayı  eczane duvar raf sistemlerinin fonksiyonel oluşu ve tüm ürünlere göre rafların ve askıların fonksiyonel kullanılabilmesi ile dermokozmetik raf sistemleri olarak da adlandırılmaktadırlar….

dalgalı-alüminyum-rafdalgalı-alüminyum-raf

 

Dalgalı Alüminyum Panel Raf Sistemi Ürünlerine Buraya Tıklayarak Online Satın Alabilirsiniz…Size Özel Fiyatlar İle….

 

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir