İçeriğe geç

Beyaz Ahşap Elbise Askıları

Evlerimizde ve mağazalarda kullanılan elbise askıları modellerinden beyaz elbise askıları ve fiyatlarını burada bulabilirsiniz…

Beyaz Ceket Askısı

beyaz ceket askısı modelleri
beyaz ceket askısı

Beyaz renkli  lake boyalı olarak yapılan bu elbise askıları  kayın ağacından yapılmış olup Beyaz Ceket Askısı adını almaktadır.Beyaz Ceket askıları Ceket,Kaban,Palto tarzı ürünlerinizi ve Gömlek Kazak Tarzı Ürünlerinizi Asabileceğiniz Bir Elbise Askısı Ürünüdür.

Beyaz Boyalı Ahşap Ceket Elbise Askısı Üzerinde alt bölümde yatay bir şekilde bulunan Kaydırmaz Tırtıklı Bar Sayesinde Pantalonlarınızı  burada rahatlıkla asabilir. Asmış olduğunuz pantolonların kaymamasıda sağlanmış olur.Beyaz Elbise askısı ile Elbiselrinizi Takım Olarak Da Saklamanıza Olanak Sağlar.

Beyaz Ahşap Elbise Askisi, ceket,kaban Askısı Kalınlığı 28 MM KALINLIKTA yapılmaktadır.

Pantolon, Etek Askısı

beyaz etek askıları WH37
beyaz etek askıları

Etek Askısı ürünleri sadece Alt Grup Ürünleri Saklamak ve taşıması İçin düşünülerek tasarlanmıştır.

Beyaz Etek Askısı üzerinde bulunan kuvvetli metal Mandalları Ve Gövdesi Sayesinde 20 Kg Ye Kadar Ürünleri Sorunsuz Bir Şekilde Yıllarca Taşıyabilecektir.

Beyaz Etek ve pantolon Askıları Uzun Süre Kullanımda dahi Gücünü Kaybetmeyecek Olan Mandalları Sayesinde Ürünlerinizin Mandallardan Kayıp Düşme İhtimali Bulunmamaktadır

Beyaz Etek ve Pantolon Askıları Paketi içerisinde 4 adet bulunmaktadır.

Beyaz Gömlek Askıları

Elbise Askısı Fiyat WH36
Elbise Askısı Fiyat WH36

1 paket içerisinde 5 adet Beyaz Ahşap Elbise Askısı Bulunmaktadır.

Ahşap Beyaz Elbise Askısı ile Gömlek Ve Penye Tarzı Ürünleriniz ve Gece Kıyafetleri, Elbiseleri,  Asabileceğiniz Bir Üründür.

Beyaz Elbise Askısı Omuz Kısımlarındaki Çentikler Sayesinde İnce Askılı Elbise Ve İç Askılı Eteklerinizi Asmanızı Sağlamaktadır.
Beyaz Ahşap Elbise Askısı Üzerinde Bulunan Kaydırmaz Tırtıklı Bar Sayesinde Pantalonlarınızı Da Asabildiğiniz Gibi Ürünlerinizi Takım Olarak Da Saklamanıza Olanak Sağlar
5kampanya
    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir