İçeriğe geç

Bayan Mağaza Dekorasyonu Raf Sistemleri

Mağaza dekorasyonu yapılmış olunan bu bayan giyim mağazası içerisindeki orta stand ve metal askı standları tasarımları ile gözdolduruyor….

Yapılan bu mağazada kullanılan orta stand sistemi ile dekoratif manken için yapılmış olan artı (+) şeklindeki manken karşılama  bölümü dikkat çekmektedir.

mağaza askı standları
askı standları

Mağaza içerisinde bulunan orta askı standları metal olup boyalı olarak yapılmıştır. Yapılan bu orta stand  25 lik boru lardan yapılmış olup üst askı bölümü ile alt ayakların birleşimi dekoratif bir şekilde birleştirilmiştir. Mağaza Elbise Askı standı üst askı bölümü standın dışına doğru yaklaşık 5 cm gibi çıkıntılı yapılarak müşterinin askı standı üzerinden beğenmiş olduğu ürünü alarak o bölüme takıp incelemesi olanağını da sağlamaktadır.

Mağaza askı standları yan bölümlerinde manken konularak askı standı üzerindeki ürünleri manken üzerinde sergilenerek satış performansı arttırılabilmektedır.

mağaza dekorasyonu askı standları
mağaza dekorasyonu askı standları

Mağaza Orta Askı Standı üzerinde bulunan üst başlık bölümü ise sarı olarak yapılmış olup bu bölümde ise sergilenen ürünün markasına  göre bu başlık orta stand üzerine geçirilerek takılabilmekte ve sabitlenmektedir.

mağaza raf sistemleri
mağaza raf sistemleri

 

mağaza dekorasyonu metal masalar
mağaza dekorasyonu metal masalar

 

raf teşhir sistemleri
raf teşhir sistemleri
    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir