İçeriğe geç

Bayan Giyim Mağaza Dekorasyonu

Bayan Giyim Mağaza dekorasyonu‘nda bu tasarımda duvar panelleri ahşap duvar paneli kullanılmış olup aluminyum tek slotlu ve çift slotlu duvar rayı ile aksesuar ve rafların taşınması sağlanmıştır.

Panel üst bölümlerinde poster olarak kullanılacak alanlar oluşturulmuş ve bu bölümlerde resimler ile mağaza tasarımı desteklenmiştir.

New Porsche Design Store in Hong Kong

Gözlük teşhiri için duvar panellerinin belirli bölümlerinde alanlar bırakılmış ve bu alanlarda gözlük teşhiri sağlanmıştır.

Mağaza orta standları ise füme cam zigon masalar kullanılmıştır. Cam kalınlıkları 10mm olarak kullanılabilir ve camları temperli olarak yapmak gereklidir.(emniyet açısından)

Zigon cam sehpa üzerilerinde ürünler kademeli olarak sergilenmektedirler. Duvarlarda antrasit renk boya kullanılmış olup ahşap duvar panelleri ise gri tonlarındadır.

 

New Porsche Design Store in Hong Kong

 

Mağaza orta bölümlerinde ahşap bazalar yapılmış olup bu bazaların üzerine bayan vitrin mankenleri ve erkek vitrin mankenleri konularak teşhir edilmektedir.

New Porsche Design Store in Hong Kong

 

Vitrin mankenleri gri tonlarda ve parlak olarak seçilmiştir. Başlı Mankenler kullanılmış olup üzerlerinde gözlük fular gibi birçok aksesuar da sergilenmektedir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir