İçeriğe geç

Bayan Giyim Mağaza Dekorasyonu

Bayan giyim mağaza dekorasyonları‘ndan bu tasarımda metal profil dikmeli duvar raf sistemleri ve askı sistemleri ile dekorasyonu yapılmıştır…

bayan giyimi raf sistemleri

Mağaza köşe bölümünde,duvarın ondülin sac panel ile kaplanması dekoratif bir görüntü almıştır. Bu duvar önünde ise metal profilli duvar raf sistemi konulmuştur. Burada bulunan raf sistemleri üzerinde ahşap raflar kullanılmış olup raf üzerilerinde ayakkabı teşhiri yapılmaktadır.Ahşap rafların bazılarında ise ayakkabılar tekli ayakkabı tutucu üzerinde sergilenmektedir.

magaza teşhir sistemleri

Mağaza içerisinde bazı bölümlere dekorasyona renk katması ve ürün teşhiri için Bayan vitrin mankenleri konulmuştur.

mağaza dekorasyonu raf sistemleri

Ondüline duvarlı raf dekorasyonunda raf altlarında aydınlatma kullanılmış olup,aydınlatma ile ürünler daha da ön plana çıkmaktadır.En alt bölümler ise çekmeceli yapılarak depolama da yapılmıştır.

mağaza dekorasyonu

Duvar raf sistemleri üzerinde ve orta stand üzerilerinde sergilenen bayan elbiseleri beyaz ahşap elbise askıları ile asılmıştır. Şapkalar duvar rafları üzerinde dekoratif şapka tutucuları üzerinde sergilenmektedir.

mağaza raf sistemleri

Duvar raf sistemleri üzerinde ayrıca bayan el çantası ve cüzdanları için özel çanta cüzdan standları kullanılarak teşhir edilmiştir.

mağaza vitrin dizaynı

Mağaza vitrin dekorları beyaz olarak seçilmiş olup vitrin bölümünde farklı büyüklüklerdeki vitrin platformları üzerine ürünler konularak sergilenmektedir. Mağaza vitrininde bulunan bayan vitrin mankenleri beyaz seçilmiş olup başlı ve yüzlü mankenlerdir. Manken üzerinde aksesuar olarak fular gözlük gibi bayan aksesuarları da sergilenmiştir.

metal dikmeli duvar raf sistemleri

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir