İçeriğe geç

Askılı Kanca Etiketlik

Askılı Kanca etiketlikler, mağaza dekorasyonu ve raf sistemlerinde kullanılan etiketlikli askı kancalarının plastik etiketlikleridir.. KML503—Askılı Kanca Etiketlik—-0.49 TL…

Mağazalarda kullanılan Askı Sistemlerinden etiketli çubuk askılıkların önlerine takılan ŞEFFAF PLASTİK ETİKETLİK PLASTİĞİ ürünleridir..

Askı kancası üst bölümünde bulunan kanca yatay teli üzerine rahatlıkla geçme şeklinde takılmaktadır..

Süpermarketler,eczaneler,bijuteriler,iç giyim çamaşır mağazaları,cep telefon mağazaları,cep telefonu kılıfı mağazaları,inşaat ürünleri satan mağazalar , hırdavat mağazaları, aksesuar mağazaları ve daha birçok mağazada, mağaza içi satışı arttıran etiket düzenlemelerini sağlayan ürünlerdir..

Eczanelerde askı kancası üstlerinde sıkça karşılaştığımız ürünler, diş fırçaları,tarak,bebek ürünleri… gibi askılı bir şekilde sergilenen her ürüne uygulanabilen şeffaf fiyat etiketleridir..

şeffaf delikli pano plastik fiyat etiketliği
şeffaf delikli pano plastik fiyat etiketliği

 

Delikli pano raf sistemlerinin kullanıldığı mağazalarda oldukça fazla kullanılmaktadır… Delikli pano kancası , tel çubuk askıların üzerine asılan ürünlerin fiyatlarını taşıyan bu ürünler mağaza içerisinde satışa olan etkisinden dolayı tüm mağazacılar tarafından talep edilmektedir..

 

Delikli pano askı kancaları, kanallı pano askı kancası, delikli fon askı kancası, oval boru ya geçme çubuk askı taşıyıcılar ve çoraplık askı çubuklarının üzerine de uygulanan bu plastik şeffaf fiyat etiketliği ürünleri kolaylıkla takılabilmekte ve kolaylıkla çıkabilmektedir..

 

askı kancası şeffaf etiketliği tutucu
askı kancası şeffaf etiketliği tutucu

 

Askı Kancası Fiyat Etiketliği ürünlerini satın almak için Buraya Tıklayınız…

 

Şeffaf Plastik Hammaddeden yapılmaktadır..

Kolaylıkla her türlü askı kancası üzerine etiket tutucu plastik etiketlik olarak uygulanabilmektedir.

etiket konulan bölüm 4 cm yüksekliğinde ve 5 cm genişliğindedir..

 

En: 5cm

Yükseklik : 4 cm

 

Plastik şeffaf askı kancası etiketliğine, kanca etiketi, kanca etiketliği,şeffaf kanca etiketliği,plastik kanca etiketliği, gibi adlar ile de anılmaktadır..

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir