İçeriğe geç

Yandan Vidalı Raf Kolu

Mağaza dekorasyonlarınızda, Raf Sistemlerinde Kullanılan Raf kolu ve Yandan Vidalı Raf Kolu ürünlerine buradan ulaşabilir.. Satın Alabilirsiniz..

Mağaza dekorasyonu raf sistemlerinde yandan vidalı raf kolları dikey sistemlerde panel sistemleri, profil li sistemler de kullanılmaktadır. Ahşap raf ın yan yüzeyinden vidalama yapılarak raf kollarının montajı rahatlıkla yapılabilmektedir.

Yandan vidalı raf kolu ürünler, kromajlı, siyah ve beyaz boyalı olarak yapılmaktadır..

yandan vidalı raf braketi
yandan vidalı raf braketi

Yandan vidalı raf braketi üzerinde bulunan vidalama yerleri havşalı olarak yapılmaktadır. Vidalama yapıldığında vida kafaları metal yandan vidalı raf braketi yüzeyinde kalmaktadır..

Mağazanızda varolan sisteminize özel olarak da bu tarz raf kolları yapılabilmektedir.. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır..

Yandan vidalı raf kolları uygulaması yapıldığında raf alt bölümünde görüntü olarak metal gözükmemektedir..

yandan vidalı raf kolu ve modelleri
yandan vidalı raf kolu

Yandan Vidalı Raf Kolu ürünlerine Buraya Tıklayarak Satın Alabilirsiniz..

Yandan vidalı raf kolları, Tek slotlu duvar rayı ve çift slotlu duvar rayı üzerine takılabilmekte veya metal profil delikli sistemlerde kullanılmaktadır..

yandan vidalı raf tutucu modelleri
yandan vidalı raf tutucu

Yandan vidalı raf kollarında geçme bölümleri 50 hatveye göre ayarlanmıştır. Talebe göre arka geçme bölümü mağazanızda olan sisteme göre de özel olarak istediğiniz gibi yapılabilmektedir..

Yandan vidalı raf kolu ürünleri 18 mm ve 30 mm kalınlığında ahşap raf için kullanılmaktadır..

Yandan vidalı Raf Kolu ürünlerimize ve diğer mağaza dekorasyonu raf sistemleri ürünlerimize Buraya Tıklayarak Ulaşabilir.. Satın Alabilirsiniz..

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir