İçeriğe geç

Tweeter Kuşu Figürlü Metal Kitap Ayraçları

Kitap okurlarının sıkça kullanmış olduğu kitap ayraçları  birbirinden güzel, değişik tasarımları ile fark yaratmaya ayrıca okurseverlerin kitap ayracı koleksiyonlarında yer almaya devam ediyoruz….

Metal Kitap Ayraçları Özellikleri:

  1. Kitap Ayraçları metal malzemeden yapıldığından deforme olmayacak özellikte olup ince olduğundan kitabınızda deformasyon şekil bozukluğu yapmayacaktır.
  2.  Ürün metal olduğundan suya karşı dayanıklı olup ürün üzeri metalik boyalıdır.
  3.  Kitap Ayraçları   uzunluğu 17 cm dir. Ürün uç kısmındaki figüre göre de farklı tasarımları mevcuttur. Bu kitap ayracında Tweeter Kuşu figürü kullanılmış olup ürün siyah renge boyalıdır.
  4.  Kitap ayraçları ayrıca hediyelik bir ürün olup, sevgililer günü, gibi özel günlerde sevgilinize hediye edebileceğiniz ufak,  şirin ürünlerdir.
  5.  Kitap ayraçları fiyatları ekonomiktir. Ürün resmi üzerinde fiyatı mevcuttur.
  6.  Kitap ayraclari   whatsapp tan sipariş için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Kitap Ayraçları Satın Al
kitap ayraçları ve kitap destekleri
kitap ayraçları ve kitap destekleri

Tweeter Kuşu  Figürlü Metal  Kitap Ayraçları hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. En güzel kitap ayraçları  için instagram sayfamızı ziyaret edebilir, sipariş verebilirsiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir