İçeriğe geç

Tekli Çanta Askıları

Tekli Çanta askıları mağaza dekorasyonlarında duvar raf sistemleri nde raf üstlerinde kullanılmakta olup raf üzerine konulmakta ve çantaların  üzerinde sergilenmesi sağlanmaktadır.Çanta mağaza dekorasyonu nda sıkça kullanılmaktadır…

tekli çanta askı taşıyıcı

Tekli çanta askıları, krom kaplamalı, boyalı, paslanmaz satine ve paslanmaz parlak olarak yapılmakla birlikte, bazı mağazalar bu tekli çanta askıları eskitme olarak da kullanmaktadırlar.

Dekoratif olan bu Tekli çanta askıları, kasa bankosu üzerinde ve orta stand masa üzerilerine de konularak ayrıca  mağaza vitrin dekorları olarak da sergileme yapılmaktadır.

mağaza tekli çanta askılığı

Tekli çanta askılarında alt zemin bölümlerinde çanta ağırlığını taşıyabilmesi için kalın bir flanş yapılmaktadır. Kimi tasarımlarda kare,yuvarlak veya dikdörtgen olarak yapılmaktadır. Bu alt zemin tablası üzerine bir boru veya kutu profil konulmakta uç bölümünde ayar mekanizması bulunmaktadır.

çanta askı taşıyıcılar

Üst bölüm L şeklinde yapılarak çanta asılan bölüm oluşturulmaktadır.

8 Yorum

  1. […] stand üzerinde mağaza içi aksesuarlar kullanılarak ürün teşhiri yapılmaktadır. Tekli Çanta askılığı ile çanta teşhiri yapılmakta ve ayakkabılar için ise tekli ayakkabı tutucular ile […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir