İçeriğe geç

Takım Elbise Askısı

Evlerimizde takım elbiselerimizin  gardıroplar ‘ımızda düzgün muhafaza etmek için takım elbise askılarına ihtiyaç vardır.Giyinme odası tasarımında bay kullanıcılar için ayrılan bölümlerde bu takım elbise askısı kullanılmaktadır.

ahşap takım elbise askısı

Takım elbise askısı  ahşap veya plastik olarak yapılmaktadır. Ahşap olan bu takım elbise askısı ölçüleri  35cm, 40cm, 45cm ölçülerinde yapılmaktadır.

takım elbise askısı

 

 

Takım elbise askıları üzerinde Pantolon Askısı olarak kullanılan bölümde bazı tasarımlarda mevcuttur. Pantolon askısı asılan bölümlerde kat izi olamaması için buralara plastik veya sünger geçirilmektedir.

takım elbise askıları

 

 Kalınlıkları 2,2cm, 3,5cm, 4,2cm gibi kalınlık ölçülerinde  yapılmaktadır.

plastik takım elbise askısı

Bay giyim mağazalarında , Mağaza dekorasyonu nda  askılıklara ve orta askı standlara asılmasında ve düzgün bir şekilde teşhir edilmesinde de kullanılmaktadır.Kurumsal mağazaların kendi özel rengi mevcuttur. üzerlerine kendi markalarını da yazdırtırlar. Normal 1 veya 2 mağazası olanlar standart renkleri kullanmaktadırlar

Ebise Askılıkları nın askıya asılan bölümleri ise metal olup krom kaplı, nikel kaplı,veya boyalı olarak da yapılmaktadır.

 

 

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir