İçeriğe geç

Semazen Biblolar

Mevlevîlik deyince ilk akla gelen semâ’, lügatte işitmek mânâsındadır. Terim olarak, mûsikî nağmelerin dinlerken vecde gelip hareket etmek, kendinden geçip dönmekanlamındadır. Semazen Biblolar evlerimizde kitaplıklar ımızı ve tv üniteleri üstlerinde dekoratif objeler olarak ev aksesuarları olarak yapılmaktadır…

dekoratif biblolar semazen

Semazen Biblolar genel olarak sac malzemeden lazer kesim olarak üretilmekte olup siyah ve beyaz boyalı olarak satışı yapılmaktadır.

hediyelik biblolar semazen

Hediyelik biblolar olan bu tasarımlar şık ve kullanışlıdır. Bu ürünün satiş fiyatı 19,90 tl dir. Dahabirçok biblo çeşitleri ve fiyatları na buradan ulaşabilirsiniz.

metal semazen biblo

 

www.5tasarim.com web adresinden farklı biblo modelleri ve fiyatları na ulaşabilirsiniz. info@5tasarim.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz.

 

Tek Yorum

  1. […] Metal biblolar bugün turistik eşya sirasinda geniş ölçüde kullanilan ve üzerinde en çok durulan bir sanat kolu olmuştur.  Sembolik olarak Sema’, , kâinatın oluşumunu, insanın âlemde olan dirilişini, Yüce Yaratıcı’ya olan aşk ile harekete geçişini ve ona olan kulluğunu idrak edip “İnsan- ı Kâmil” e doğru yönelişini ifâde eder. Evlerimizde semazen biblolar , kitaplıklar ve tv üniteleri üzerinde dekoratif objeler olarak kulllanılmaktadır… […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir