İçeriğe geç

Plastik Elbise Askısı İmalatçıları

Günümüzde elbise askıları imalatı yapan firmalar yani elbise askısı imalatçıları 2 ye ayrılmaktadırlar. Plastik elbise askısı imalatçıları ve Ahşap Elbise Askısı İmalatçıları olarak…

imalatçı plastik elbise askıcıları

Plastik olarak her tür askı modeli imalatı plastik enjeksiyon kalıpları ile yapılmaktadır. ve Yapılan kalıp haricinde farklı bir ürün yada bir değişiklik yapmak zordur. Standart olarak üretimi yapılmakta olup binlerce baskı basılmaktadır. Renk olarak düz renkler siyah,beyaz,kırmızı.. gibi renklerde yapılabilmektedir. Özel üretim olarak istenilen renkte de yapılabilmektedir. (Adet olarak fazla baskılı olan siparişlerde bu yapılabilmektedir.)

plastik ucuz elbise askıları imalatçıları

Plastik Elbise askılarının üzerine mağazaları olan ve ürün teşhirinde kullanacak kişiler üzerilerine kendi logolarını veya isimlerini bastırmak isteyebilirler. Bu durumda firmanın logo klişesi yapılarak buna özel plastik ufak bir kalıp yapılarak plastik baskı alınmakta olup bu baskı, plastik enjeksiyondan çıkmış askıların üzerilerine geçme şeklinde montajlanabilir. Bunun bedeli ortalama 100 ile 150 dolar civarında bir klişe ve kalıp bedeli oluşturmaktadır.

ucuz plastik elbise askısı imalatçıları

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir