İçeriğe geç

Öğretmenler Günü Hediyeleri

Geleceğimizin teminatı öğretmenlerimize, öğrenciler her 24 Kasım yapılan öğretmenler günü için anlamlı hediyeler alarak öğretmenlerine,hediye etmektedirler..

Öğretmenlerimize hediye edebileceğimiz anlamlı hediyelerden kitap ayraçları ve kitap desteği modellerinden bazılarını sizinle paylaşacağız.

Öğretmenlerimiz sürekli kendilerini geliştiren ve kitap okumayı seven kişiler olduğundan sürekli yanlarından ayırmayacağı hediyeler verebilmek hediye veren için çok önemlidir. Bu noktada hediye edeceğiniz bir kitap ile kitap ayracı öğretmeninizi çok mutlu edecektir.

uygun fiyatları ile de bütçenizi aşmayarak öğretmeninize verebileceğiniz en güzel hediyelerdir.

Öğretmenler günü hediyeleri kitap ayraçları

en güzel öğretmenler günü hediyesi ürünler
en güzel öğretmenler günü hediyesi

eğer öğretmeniniz kedilere karşı özel bir sevgisi var ise veya kedi besliyor ise ona verebileceğiniz en güzel öğretmenler günü hediyesi,  kedili metal kitap ayraçları olacaktır.

bisikletli öğretmenler günü hediyeleri kitap ayracı modelleri
bisikletli öğretmenler günü hediyeleri

Bisikletli Kitap Ayracı Öğretmenleri Günü Hediyeleri, öğretmenlerinize verebileceğiniz kullanışlı şirin hediyelerdir.

öğretmenler günü hediyeleri neler olabilir ?  

Öğretmeninizin ilgi alanına göre seçeceğiniz kitap ayracı ürünleri ve ilgisini çeken okuyabileceği bir kitap olabilmektedir.

öğretmenler günü hediyeleri neler olabilir
öğretmenler günü hediyeleri neler olabilir

öğretmenler günü hediyeleri olarak gözlük kitap ayraçları modelleri sıkça talep edilmektedir.24 kasım öğretmenler günü hediyeleri olarak birçok farklı kitap ayracı ürünleri de bulunmaktadır.

öğretmenler günü hediyeleri erkek öğretmenler için ise hediye edebileceğiniz futbol topu figürlü hediyelik kitap ayracı modelleri ve basketbol toğu figürlü hediyelik kitap ayracı modelleri mevcuttur. Bunun yanı sıra Araba figürlü olan kitap ayracı modellerimiz de sıkça talep edilmektedir.

 

TÜM KİTAP AYRACI ÜRÜNLERİNİ

www.5kampanya.com

BULABİLİRSİNİZ

 

 

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir