İçeriğe geç

Mağaza Tel Havuz Sepetler

Mağaza Tel Havuz Sepetler, indirimli ürün teşhir sepetleri olup birçok mağaza ve markette karşımıza çıkmaktadır.. 34.90 TL den Başlayan Fiyatlar İle..

Katlanır Teşhir Sepetleri ürünleri birçok mağazada ve marketlerde kullanılan, katlanabilir tel havuz standlardır…

Mağaza Tel Havuz Sepetler, 40×53 cm , 53x53cm ve 60x80cm olarak 3 farklı ölçü de yapılmaktadır… Mağaza Havuz Tel Sepetler in, Katlanır olması ve kolaylıkla yer değiştirilebilir olması ile sıklıkla mağazacılar tarafından talep edilmektedir. Metal tel sepet olarak en kullanışlı modellerden dir..

Tel Havuz Sepetler, promosyon sepeti, indirim sepeti, mağaza havuz sepet,tel havuz sepet, katlanır sepet, demir sepet, telli sepet, havuz sepet gibi birçok isim ile anılmakta olup farklı modelleri de mevcuttur.

Mağaza Tel Havuz Sepetlerde, çift katlı tel sepet, profil ayaklı tel sepetler, yuvarlak katlı tel sepetler, tekerlekli tes sepetler gibi modelleri de mevcuttur..

Mağaza teşhir sistemleri ürünlerimizi online olarak www.shopdekorasyon web sitemizden 7 gün 24 saat satın alabilirsiniz…

Mağaza Tel Havuz Sepetler için Buraya Tıklayarak Modellerimizi inceleyebilir ve Size Özel Fiyatlar İle Satın Alabilirsiniz..

ekonomik havuz tel sepetleri
ekonomik havuz tel sepetleri
    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir