İçeriğe geç

Mağaza Raf Sistemleri

5tasarim, mağaza dekorasyonunda kullanılan sistemler üzerinde sürekli yeni ürün geliştiren ve internet üzerinden satışlarını yapan bir firmadır. Mağazacılık sistemlerinde çok kullanılan alüminyum duvar profillerini ahşap kutu profil içerisine yerleştirerek ahşap duvar dikmesi modeli ürünlerinide siz müşterilerimize taleplerine göre yapılabilmektedir.. Bu sistem ile daha sıcak bir dekor elde etmek mümkün ve farklı mağaza tasarımları yapmak mümkündür. Mağaza içerisinde Aluminyum duvar profilleri olarak çift slotlu ve tek slotlu mağaza aluminyum profillerimiz mevcuttur. Ayrıca yatay kanallı sistemler ile de mağzanıza farklılıklar yapabilirsiniz.

mağaza duvar raf sistemleri
mağaza duvar raf sistemleri

Orta reyonlarda kullanılan askı standları için paslanmaz modellerimiz ve metal üzeri boyalı ve kromajlı modellerimiz mevcuttur. Askı standlarının sağlam ve kullanışlı olabilmesi için metal ve paslanmaz metalden imal edilmesi tercih edilir. 5tasarim ekibi olarak projenize özel paslanmaz standlar yapabilmektedir. Mağazacılık sektöründe istenen kişiye özel, uygun fiyatlı ve hızlı çözüm imkanlarını internet üzerinden bir arada sunabilmekteyiz.

mağaza dekorasyonu orta standlar
mağaza dekorasyonu orta standlar

Mağaza dekorasyonunu bir bütün olarak değerlendirmekte ve ona göre sistem ve model geliştirmekteyiz. Mağazalarda kullanılan duvar reyonları ve orta reyonların yanı sıra giyinme kabinleri, kabin içerisinde kullanılan askılar, vitrin bazaları, kasa bankoları, çanta askılıkları, fiyat etiketlikleri gibi her türlü çözüm bünyemizde mevcuttur.

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir