İçeriğe geç

Kitap Tutucu Modelleri

Birbirinden güzel, kitaplığınızı süsleyecek Kitap Tutucu Modelleri Burada… 19,90 TL DEN BAŞLAYAN FİYATLAR İLE…

Kitap tutucu modelleri, kitaplığınızda dekoratif ürünler olarak kullanabileceğiniz, kitaplarınızın düzenli durmasını sağlayan ürünlerdir. Ev dekorasyonlarında sıkça kitap tutucu modelleri düz raflar üzerinde, tv ünitesi üzerinde ve masa üstlerinde kitaplarınızı tutan kitap tutucular olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlerimizde salonlarımızda, çocuk odalarında, genç odalarında, ve mutfaklarda düz raf üzerilerinde ve masa üstlerinde kullanılabilmektedir.

bisiklet kitap tutucu modelleri ve fiyatları
bisiklet kitap tutucu modelleri

Bisiklet kitap tutucu modelleri, okurseverler tarafından sıkça tercih edilen ürünlerdendir. 1,5 mm metal sac malzemeden yapılmakta olup, üzeri elektrostatik toz fırın boyalıdır. Bisiklet kitap tutucu modelleri hediyelik ürünler olarak da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz anlamlı ürünlerdir.

çocuk odası kitap tutucu modelleri ve fiyatları
çocuk odası kitap tutucu modelleri

Çocuk odası kitap tutucu modelleri olarak tasarlanmış olan kraliçe tacı kitap tutucu modeli, şık görünümü ve kız çocuklarımıza ve kız arkadaşlarımıza verebileceğimiz en güzel anlamlı hediyelerdendir. Çocuklarımızın odalarının düzeni ve kitap okuma alışkanlıklarının oluşturulması, çocuk odalarında kitapların düz raflar üzerinde veya masaüstü üzerinde düzenli durmasını sağlayacaktır. Çocuk odası kitap tutucu modelleri olarak tasarlanan kraliçe tacı kitap tutucu modelleri şeker pembesi renginde elektrostatik toz fırın boyalı olarak yapılmaktadır.

flamingo kitap tutucu modelleri ve fiyatları
flamingo kitap tutucu modelleri

Doğanın eşsiz güzellikteki kuşlarından olan flamingolar duruşları ile de birçok üründe model olmuşlardır. Flamingo kitap tutucu modelleri kitaplığınızda, genç odalarında, çocuk odalarında sıkça tercih edilen ürünlerdir. Şeker Pembesi renginde boyalıdır. Kitaplarınızın düzenli durması için metal 1,5 mm kalınlığındaki sac parça L şeklinde bükümlü olarak yapılmış olup, ayrıca ürüne estetik, dekoratif görüntü sağlanması için flamingo figürü eklenmiştir.

sevimli kitap tutucu modelleri ve fiyatları
sevimli kitap tutucu modelleri

Sevimli kitap tutucu modelleri olarak tasarlanan bu kitap tutucu üzerinde sarı ördek figürü işlenmiş olup çocuk odaları için sıkça talep edilmektedir.

geyik kitap tutucu modelleri ve fiyatları
geyik kitap tutucu modelleri

Geyik kitap tutucu modelleri mavi renkte boyalı ürünlerdir. Metal sac malzemeden yapılmış olan bu kitap tutucu modelleri kitaplarınızın düz raflar üzerinde dik ve düzenli bir şekilde durmasını sağlayan, ayrıca dekoratif olarak da görünmeleri ile sıkça tercih edilen ürünlerdir.

ağaç  kitap tutucu modelleri ve fiyatları
ağaç kitap tutucu modelleri

Ağaç Kitap tutucu modelleri olarak tasarlanan kitap tutucu modeli üzerinde ağaç figürü işlenmiş olup, yeşil renkte boyalı olarak sipariş alınmaktadır. Yeşil ağaç dalları üzerinde kuş figürleri ve elma meyve figürleri işlenmiş olup, dekoratif ve evlerinizdeki dekorasyona renk katacak ürünlerdir. Kitap tutucu modelleri ev görme hediyesi, ev hediyesi olarak da yakınlarınıza hediye edebileceğiniz hediyelik ürünlerdir.

boğa  kitap tutucu modelleri ve fiyatları
boğa kitap tutucu modelleri

Kitap tutucu modelleri üzerine yapılmış olan boğa figürü ve kırmızı renkte boyalı olması ile genç odalarında sıkça tercih edilen ürünlerdendir.

deniz yıldızı kitap tutucu modelleri ve fiyatları
deniz yıldızı kitap tutucu modelleri

Kitap tutucu modeli olarak tasarlanan bu modelde deniz denizyıldızın dan esinlenilmiştir. Renk olarak mor metalik boyalı olarak yapılmaktadır.

mandalina  kitap tutucu modelleri ve fiyatları
mandalina kitap tutucu modelleri

Kitap tutucu modelleri olarak tasarlanan bu çalışmada mandalina dan esinlenilmiş ve kitap tutucu turuncu renge boyatılmıştır.düz raf üstlerinde masaüstünde kullanabileceğiniz dekoratif kitap tutucu modelleridir.

denizfeneri kitap tutucu modelleri ve fiyatları bilgilerini içermektedir.
deniz feneri kitap tutucu modelleri

kitap tutucu modelleri olarak tasarlanan deniz feneri kitap tutucu, üzerinde denizfeneri figürü ile gemi çapası figürlerini içermektedir. Bu ürün denizi seven birçok okuyucu tarafından talep edilmekte olup evlerinde kitaplıklarını süsleyen hoş bir figür olarak yeralmaktadır.

Kitap tutucu modelleri temizlenmesi kolay ürünlerdir.

kuş kitap tutucu modelleri ve fiyatları
kuş kitap tutucu modelleri

 

Kuş figürlü kitap tutucu modelleri olarak tasarlanan bu üründe, dal üzerinde duran kuş figürü ile kafes içerisinde duran kuş figürleri çalışması yapılmıştır. Kitap Tutucu mor rengi boyalıdır. Türkiyenin her yerine kargo ve ambar ile gönderimleri yapılabilmektedir.

kedi kitap tutucu modelleri ve fiyatları
kedi kitap tutucu modelleri

Hayvansever birçok kişi tarafından talep edilen kedili kitap tutucu modelleri kitaplarınızın düzenli durmasını sağlayacak ve dekoratif görüntüleri ile de kitaplıklarınızda yerlerini alacak ürünlerdendir. Kitap tutucu modelleri hediyelik ürün olarak da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz dekoratif şık hediyelerdendir.Ev görme hediyesi olarak da birçok kişi tarafından sevdiklerine hediye edilmektedir.

bisiklet kitap tutucu modelleri ve fiyatları
bisiklet kitap tutucu modelleri

kitap tutucu modelleri olarak tasarlanan bu model de vintage bisiklet figürleri kitap tutucu modeli üzerine figür olarak konulmuştur.

kitap tutucu modelleri ve fiyatları
bisiklet kitap tutucu modelleri

Bisiklet kitap tutucu modelleri olarak tasarlanan bu üründe, kitaplarınızın düz raf üstlerinde ve masaüstünde düzenli bir şekilde durmasını sağlayan ürünlerdir. Ofislerde de kitap tutucu modelleri dosya ve evrakların düzenli durmasını sağlamakta ve görsel bir figür olarak da kullanılabilmektedir. Ürünün rengi kırmızı metalik boyalıdır. 2 parçadan oluşmaktadır. resim üzerindeki fiyat sağ + sol 2 parçanın toplam fiyatıdır. Türkiyenin her noktasına kargo ile gönderimleri yapılabilmektedir.

ağaç kitap tutucu modelleri ve fiyatları
ağaç kitap tutucu modelleri

Yapılan bu çalışmada ağaç figürü kitap tutucu modeli üzerine eklenmiştir. Yaz rengi olarak ağaç kitap tutucu modeli sarı renkte yapılmakta ve evlerimizde dekoratif obje olarak da ön plana çıkmaktadır.

lamba kitap tutucu modelleri ve fiyatları
lamba kitap tutucu modelleri

Yapılan bu kitap tutucu modellerinde ise dekoratif lamba görseli kullanılmış olup kitap tutucu metal L parça üzerine eklenmiştir. Ürün siyah renk boyalıdır.

ferforje kitap tutucu modelleri
köprü kitap tutucu modelleri

Birbirinden güzel kitap tutucu modellerinden olan Köprü kitap tutucu modellleri, ferforje kitap tutucu olarak da adlandırılmaktadır. ürün dekoratif görüntüsü ile birçok kişi tarafından talep edilmekte , hediyelik ürünler olarak da sıkça talep görmektedir.Köprü ferforje kitap tutucu modelleri siyah elektrostatik toz fırın boyalıdır.

kuş kitap tutucu modelleri ve fiyatları
kuş kitap tutucu modelleri

Kitap tutucu modelleri olarak tasarlanmış olan bu üründe kafes içerisinde kuş figürü eklenmiştir.

kurt kitap tutucu modelleri ve fiyatları
kurt kitap tutucu modelleri

kitap tutucu modelleri olarak tasarlanmış olan bu ürüne kurt figürü eklenmiş olup ürünün evlerinizde ve ofislerinizde kitaplıklarınızda, düz raflar üzerinde dekoratif gözükmesi için turuncu renge boyatılmış olarak müşterilere sunulmaktadır.

ağaç kitap tutucu modelleri ve fiyatları
ağaç kitap tutucu modelleri

.Ağaç Figürlü Kitap tutucu modelleri olarak tasarlanan bu üründe sarı altın rengi boyalı olarak müşterilere sunulmaktadır.

çocuk odası kitap tutucu modelleri ve fiyatları
çocuk odası kitap tutucu modelleri

.Çocuk odası kitap tutucu modelleri olarak tasarlanan bu ürün üzerinde çizgi film kahramanı figürü kullanılmıştır. Ürün Mor boyalı olarak yapılmaktadır.

ferforje kitap tutucu modelleri ve tasarımları
ferforje kitap tutucu modelleri

.Metal kitap tutucu modelleri olarak yapılan bu tasarımda köprü figürü kullanılmış olup kırmızı renkte boyalıdır.

kanat kitap tutucu modelleri ve fiyatları
kanat kitap tutucu modelleri

.Kitap tutucu modelleri olarak yapılan bu üründe melek kanadı figürü işlenmiş olup ürün dekoratif görünümü ile sıkça talep edilmektedir. Ürün Beyaz boyalıdır.

denizyıldızı kitap tutucu modelleri ve fiyatları
denizyıldızı kitap tutucu modelleri

.Deniz yıldızı ve Deniz kabuğunun kullanılmış olduğu metal kitap tutucu modellerinden bu çalışma da sıkça talep edilmekte olup dekoratif görünümü ile de hediyelik ürünler olarak ev görme hediyesi olarak sevdiklerinize verebileceğiniz ürünlerdendir.

Kitap Tutucu Modelleri Satın Al.

  • Metal kitap tutucu modelleri ile ilgili info@5tasarim.com a mail atabilir ve bilgi alabilirsiniz. Dekoratif Metal Kitap tutucu modelleri burada
  • Kitap tutucu modelleri, hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir.Dekoratif Farklı Kitap tutucu modelleri için instagram sayfamızı ziyaret edebilir,
  • Metal Kitap Tutucu  Modelleri whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Kitap tutucu modelleri satın al

 

Tek Yorum

  1. Kitap Tutucu ve Kitap tutucu modellerine http://www.5kampanya.com online satış sitemiz üzerinden ulaşabilir, Yüzlerce Kitap tutucu modelleri arasından sizi yansıtan evinizi daha da dekoratif hale getirecek kitap tutucuları satın alabilirsiniz…19.90 TL den Başlayan Size Özel Fiyatlar İle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir