İçeriğe geç

Kuş Figürlü Kitap Ayraç KA41

Kitap Ayraç  ları olarak üretimi yapılan bu ürünler metal olup darbeye , çizilmeye ve suya karşı dayanıklıdır. Ürün üzerinde metalik boya mevcuttur. Raflara  konulan kitaplarda kaldığınız yeri belirleyen bu kitap ayraç larda kimi zaman komik veya estetik figürler kimi zaman ise oyun kahramanı veya hayvan figürleri kullanılmaktadır.

kitap ayraci

Bu Kitap ayraç ta kullanılan kuş figürü ise güzel bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürün siyah metalik boya ile de boyanmıştır. Kitabınızı kapattığınızda kitap ayracı, kitabın kenarından dekoratif bir obje olarak gözükecektir.

kitap ayracı modelleri

Ayraç Modelleri  birçok farklı tasarım olarak yapılmakta olup tasarlanan figürler ile de şık bir görüntü sunmaktadır. Yapılan bu kitap ayraclari metal olup uzunluğu 17 cm dir. Ürün uç kısmındaki figüre göre de farklı tasarımları mevcuttur. Bu tasarımda kuş figürü kullanılmış olup ürün siyah renge boyalıdır.

lginç Kitap Ayraçları  hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Ürün için instagram sayfamızı ziyaret edebilir, sipariş verebilirsiniz.

Kitap ayraç tasarımları  whatsapp tan sipariş için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Kitap Ayraçları Satın Al

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir