İçeriğe geç

Hediyelik Kitap Ayracı Tasarımları

Ekonomik fiyatlı, anlamlı, okumaya teşvik eden,Hediyelik kitap ayracı tasarımları  burada.!! Kitap Ayracı Fiyatı—-8,90 TL

Ülkemizdeki okursever sayısının diğer ülkelere göre kıyaslanmasında çarpıcı bir şekilde kitaplar ile aramızın çok iyi olmadığı gözükmektedir. Genel anlamı ile okumak, insanların sosyal statülerininin gelişmesini sağlayan, ayrıca kültürel ve sanatsal olarak da gelişimlerini tamamlamak için en temel ihtiyacımızdır. Basımları yapılan birçok kitap tirajı ve istatistik verilerine bakıldığında da ülkemizdeki okurseverliğin az olduğu gözükmektedir. Son yapılan araştırmalarda ülkemizden ancak 3 üniversite dünyadaki tüm üniversiteler arasında ilk 500 arasında yeralabilmiştir. Bu sayıların artabilmesi için ve kitap okumanın bir yaşam tarzı haline gelnmesi için bizler ve yakınlarımızın kitap okumayı alışkanlık haline getirmesi gerekmektedir.Okumak denildiğinde, öğrencilik zamanlarından kalma sadece dersleri geçmek için anlamına geldiğini düşünmekteyiz.Neden se kitapların insanların hayal gücünü geliştirdiği, hayatlarına anlam kattığı gerçeğini göremiyoruz. Arkadaşlarımıza yakınlarımıza ve okurseverlere bu tarz kitap okuma alışkanlıkları kazandırmak bizlerinde elindedir.

Burada bulunan ürünler sizlere ve sevdiğiniz yakınlarınıza kitap okumayı anlamlı hale getirecek ve sevdirecek birçok kitap ayracı modelleri ve tasarımları içermektedir.Hediyelik kitap ayracı modelleri , metap ürünler olup üzerlerinde bulunan figürler ile de sevdiklerinizin beğeneceği en güzel kitap ayracı modelleri dir.

Hediyelik kitap ayracı modelleri üzerinde, isimlerinizi, kişisel talebiniz olan mesajları, veya hediye edeceğiniz kişinin sevdiği bir objeyi, çizgi kahramanını, amblem, hayvan figürleri veya nesne figürlerini yapmak mümkündür.

Hediyelik kitap ayracı modelleri sevdiklerinize özel günlerinde verebileceğiniz şık ve son derece anlamlı hediyelik ürünlerdir.

Sevdiklerinize, yakınlarınıza, çocuklarınıza hediyelik kitap ayracı modellerini hediye ederek, kitap okumayı daha da çok sevdirebilirsiniz.

Sevgililer Gününde Sevgiliye Özel Kitap Ayracı Modelleri

Sevgililer günü ne özel sevdiklerinize hediye edebileceğiniz metal kalpli kitap ayracı modelleri sevgiliniz tarafından çok beğenilecektir.

sevgililer günü için hediyelik sevgiliye özel kitap ayracı modelleri ve fiyatları
sevgililer günü için hediyelik sevgiliye özel kitap ayracı modelleri

2 kalp figürünün birbiri ile birleştiği sevgiliye, sevgililer gününde hediye edilebilecek anlamlı bir o kadarda şık hediyelik ürünlerdir. Bu kitap ayracı modelleri metal olup kolaylıkla deforme olmamaktadır. Ürün metal olduğundan uzun yıllar kullanılabilmekte ve birçok kişi tarafından bu kitap ayracı modelleri nin koleksiyonu dahi yapılmaktadır.

KA49 —Sevgililer Gününe Özel Kapli Kitap Ayracı—-8,90 TL

Kız Çocuk Hediyesi Kitap Ayracı Modelleri

Kız çocuğunuza okumayı özendirmek ve anlamlı bir hediye vermek isteyenlerin çok ça tercih etmiş olduğu kitap ayracı modelleri ni burada bulabilirsiniz.

kitap ayracı modelleri ve fiyatları
kız çocuk hediyesi kitap ayracı modelleri

Tasarlanan bu ürün de hello kitty figürü işlenmiş olup metal kitap ayracı modellerindendir. bu ürün şeker pembesi renkte elektrostatik toz fırın boyalıdır.

Ürün metal olduğundan ve ince olmasından dolayı kitabınıza katlama esnasında zarar vermeyecek ve kitabınızı deforme etmeyecektir. Hediyelik kitap ayracı modelleri suya karşı dayanıklıdır.

KA45 —Kız Çocuk Hediyesi Hello Kitty Kitap Ayracı—-9,90 TL

 

Erkek Çocuk Hediyesi Kitap Ayracı Modelleri

Erkek çocuğunuza okumayı özendirmek ve anlamlı bir hediye vermek isteyenlerin çok ça tercih etmiş olduğu kitap ayracı modelleri ni burada bulabilirsiniz.

hediyelik en güzel kitap ayracı modelleri ve fiyatları
hediyelik en güzel kitap ayracı modelleri

tasarlanan bu ürün de sevilen hayvan figürleri, basketbol topu figürü, bisiklet, motorbisiklet, kurt ve oyun kahramanı pacman figürü işlenmiş olup metal kitap ayracı modellerindendir. bu ürünler farklı  renkte elektrostatik toz fırın boyalıdır.

Hediyelik Kitap Ayracı Modelleri metal olduğundan ve ince olmasından dolayı kitabınıza katlama esnasında zarar vermeyecek ve kitabınızı deforme etmeyecektir. Hediyelik kitap ayracı modelleri suya karşı dayanıklıdır.

 

İlginç Doğum Günü Hediyeleri Kitap Ayracı Modelleri

İlginç Doğum günü hediyelerinden olan kitap ayracı modelleri hediye edildiğinde, sevdikleriniz tarafından çok beğenilecek ürünlerdir. Birçok okursever bu ürünlerin koleksiyonunuda yapmaktadır.

hediyelik kitap ayracı modelleri
İlginç Doğum Günü Hediyeleri Kitap Ayracı Modelleri

Hediyelik Kitap Ayracı Tasarımları Satın Al.

  • Hediyelik Metal Kitap Ayracı Tasarımları  whatsapp tan sipariş için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz.Kitap Ayracı Modelleri Satın Al
  • En Güzel Kitap Ayraçları Modelleri hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir.Kitap ayracı satın al mak için instagram sayfamızı ziyaret edebilir, sipariş verebilirsiniz.

 

TÜM KİTAP AYRACI ÜRÜNLERİNİ

www.5kampanya.com

BULABİLİRSİNİZ

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir