İçeriğe geç

Gözlük ve Kalpli En Güzel Kitap Ayraçları

Birbirinden Güzel Kitap Ayraçları modelleri ve fiyatlarını burada bulabilirsiniz. 8,90 TL den Başlayan Fiyatlar İle…

Kitap ayraçları okurseverlerin çok sevdiği kitapların aralarında kaldığı yeri bulmaya yarayan , bir taraftan da kullanıcısını farklı hissettiren tasarımları ile gözdolduruyor.

kitap ayraçları modelleri olarak kalpli kitap ayraçları sevdiklerinize hediye edebileceğiniz sevimli, ve anlam yüklü hediyelik ürünlerdir. Bu kitap ayraçlarını sevdiklerinize, yeniyıl hediyesi, sevgililer günü hediyesi, yaş günü, doğum günü gibi özel günlerde bu tarz kitap ayraçlarını sevdiğiniz arkadışınıza bir kitap ile hediye etmek, sevdiğinizi çok mutlu edecektir.

Kitap Ayraçlarında, kişiye özel olarak çalışmalar da yapılmaktadır. Bu tarz çalışmalarda, kalpler içerisine, isim baş harfleri yazılabilmekte veya düz olan bölümde istenilen yazı ve figürler yapılabilmektedir.

Kitap ayraçları metal ve boyalı olduklarından kolaylıkla deforme olmamakta ve su vb dış etkenlerden etkilenmemektedir. Çok kullanışlı ürünlerdir.

Gözlük ve Kalpli En Güzel Kitap Ayraçları Satın Al

  • Birbirinden Güzel  Figürlü Metal Kitap Ayraçları  whatsapp tan sipariş için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. En Güzel Figürlü  Kitap Ayracı Satın Al
  • En Güzel Kitap Ayraçları  hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Gözlük ve Kalp Figürlü Kitap ayracı satın al  için instagram sayfamızı ziyaret edebilir, sipariş verebilirsiniz.
    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir