İçeriğe geç

Gözlük Stand

İlk Baharın gelmesiyle artık sıkça kullanacağımız güneş gözlükleri için mağazalarda kullanılan Gözlük stand modellerine ve Fiyatlarına buradan ulaşabilir…Online olarak sipariş verebilirsiniz…219,00 TL Size Özel Fiyatlar İle…

Gözlük standı dekoratif ve kullanışlı standlardır..Gözlük standı üzerinde 126 adet gözlüğü rahatlıkla teşhir edilebilmektedir..

Metal Ayaklı ve Tekerlekli Mağaza Gözlük Standları üzerinde üst bölümde 2 adet ayna bulunmaktadır. stand üzerindeki aynalar ile gözlük deneyen müşterileriniz rahatlıkla kendilerini görebilecek ve satın alırken daha  kolay karar vereceklerdir..

Gözlük standı üzerine gözlüklerin asılabileceği bir mil üzerinde gözlük durmaktadır. arka panel bölümlerinde bulunan delik bölümlerine ise gözlüğün kulaklık bölümü geçirilerek gözlük asılmaktadır..

Tekerlekli Gözlük Standları aksesuar mağazalarında, çanta, butik mağazalar gibi birçok mağaza tarafından alınmakta olup mağaza önlerinde ve mağaza içlerinde kullanılmaktadır.. alt ayak bölümü tekerlekli olup kolaylıkla mağaza içerisinde veya mağaza önünde biryerden biryere rahatlıkla çekilebilmektedir..

Metal Ayaklı Gözlük Standları ürünleri 360 derece dönebilen gözlük optik teşhir standlarıdır..

Metal gözlük stand ürünleri demonte standlardır..Kolaylıkla Türkiyenin her noktasına kargo ve ambar ile gönderilebilmektedir… Kolaylıkla kurulabilmektedir..

Gözlük Stand ları ve birçok mağaza orta standı ürününe online web sitemiz www.shopdekorasyon.com dan  online satın alabilirsiniz…

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir