İçeriğe geç

Giyinme Odası Modelleri

Birbirinden güzel giyinme odası modelleri ve giyinme odası sistemlerini burada bulabilir,ürünlerini web satış mağazamızdan sipariş verebilirsiniz….

Günümüzde lüks ve orta sınıf yapılan konsept ev konut projelerinde sıkça karşımıza çıkan yatak odası içerisindeki giyinme odaları ve bu giyinme odalarında insanların kıyafetlerinden  aradıklarını her an bulabilmek için açık sistemler talep neticesinde geliştirmiş olduğumuz duvar sistemleri ile renk katmaktadır.

Yapılan giyinme odalarında duvar kaplama, giyinme odası profilleri ve duvar panelleri kullanılarak kıyafetlerinizden kurulu bir oda gibi yapmak mümkün.

Alınan ölçü neticesinde istenilen giyinme odası modelleri ve askı sistemi giyinme odanıza uygulanmaktadır.

giyinme odası sistemleri
giyinme odası sistemleri

Giyinme odası aksesuarları olarak da kravatlık kemerlik çantalık gibi aksesuarlar unutulmayıp bu ürünlerinde bir arada ufak odalarda şık şekilde uygulanılabileceği görülmektedir.

Giyinme odalarında mekanın genişliğini kullanarak sürgülü ön kapaklıda yapılabilmektedir.

Bazı konutlarda talep neticesinde giyinme odası için bölüm ayrılmamasına karşın kullanıcılar yatak odası içerisinde belirlemiş oldukları bir L köşe bölümü Perdeleme yaparak da bu sistemleri uygulayabilmektedirler.

Giyinme odası sistemleri ni ve aradığınız yatakodası için dilsiz uşak, ayaklı boy aynaları ve daha birçok dekoratif fonksiyonel ürünü www.5kampanya.com adresinden ulaşabilirsiniz

açık giyinme odası sistemleri
açık giyinme odası sistemleri
    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir