İçeriğe geç

Giyinme Odası Elbise Askı Taşıyıcılar

Günümüzde Giyinme odalarımızın kullanışlılığı, çok önemlidir. Yacağınız Giyinme Odası Tasarımlaınızda Bunlara Kesinlikle Dikkat Ediniz !!

Yeni almış olduğumuz evde varolan giyinme odası veya yeni yapacağımız giyinme odasında birçok nokta gibi askı sistemleri ve raf sistemleri çok önemlidir.

en güzel giyinme odası modelleri ve fiyatları
en güzel giyinme odası modelleri

Yaz ve Kış kıyafetlerinizin ölçü lerinin farklı olması kısa elbise, uzun elbise, mont , pantolon, gibi birbirinden farklı boydaki elbiselerinizin ve kıyafetlerinizin düzenli olmasını sağlıyacak giyinme odası askı sistemlerine ihtiyacınız vardır.

Dolap Mantığında yapılan giyinme odaları, odanızı daha da daraltacak ve günümüzde oldukça sıkıcı dolaplardır. Kütle olarak büyük ve sürekli bir ahşap bölmelerden oluşan sistemlerdir. ve bu sistemlerde istediğiniz gibi askılarınızın yerlerini değiştiremezsiniz. Raflarınızı değiştiremezsiniz.

giyinme odası modelleri ve ürünleri
giyinme odası modelleri

Oysaki giyinme odalarınızı açık giyinme odası sistemleri ile yaptığınız taktırde evleriniz de giyinme odalarınız sizlerin bir kıyafet mağazanız gibi olacak ve istediğiniz kıyafetlerinizi dilediğiniz gibi seçerek kolaylıkla ulaşacaksınız.

Metal Profilli Giyinme Odası Modelleri ve ürünleri
Metal Profilli Giyinme Odası Modelleri

Giyinme odası sistemlerinde duvara sabitlenen giyinme odası profilleri üzerinde bulunan kanallara raf ve askı taşıyıcılar kolaylıkla takılabilmektedir. İstenildiği zaman bu ürünlerin yerleri değiştirilebilmekte, veya yükseklik ayarı yapılabilmektedir.

 

giyinme odası sistemleri ve modelleri
giyinme odası sistemleri

 

 

 

 

 

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir