İçeriğe geç

Giyinme Odası Dolap Modelleri

Giyinme odası modellerinden ahşap raflı , gardrob tarzındaki giyinme odası dolabıdır. Bu tasarımda giyinme odası dolabı içerisinde kullanılan ahşap raflar altında gizli ışıklar bulunmaktadır.

giyinme odası raf altı ışıklandırması

Gizli ışık olarak kullanılan ince florasanların kabloları beyaz olarak seçilmiş ve kablolar kablo kanalı ile görünmeyecek şekilde taşınmaktadır.

Ahşap raf a giyinme odası dolabı önünden baktığınızda aluminyum aydınlatma gizleyici profil,  raf önünden L şeklinde aşağı doğru inerek aydınlatma detaylarını gizlemektedir.

Dolap ara bölmeleri üzerine çoklu delik şeklinde delikler açılarak dolap içerisinde kullanıcının rahat bir şekilde giyinme odası tasarımları nı değiştirme imkanı sağlanmıştır.

Asılan askılıklar için ayrıca dolap ara bölmelerine çoklu delik şeklinde delikler açılmıştır.

Aydınlatma sistemi bir noktadan anahtar ile açılması sağlanmaktadır.

ışıklı giyinme odası

Dolap içerisindeki aydınlatma, giyinme odanızı daha dekoratif göstereceği gibi , istediğiniz aksesuarlarınızı daha kolay bulmanızı sağlayacaktır.

Bu tarz bir dolap ta kesinlikle ikinci bir renk olarak yatak odanıza uyumlu bir ahşap rengi seçilerek tek renklilikten çıkarılmalıdır.

Tek Yorum

  1. […] raylar üzerine giyinme odası raf ları askıları ve diğer aksesuarlar takılabilmektedir. Giyinme odası dolap modellerinden bu model gün geçtikçe daha fazla ilgi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir