İçeriğe geç

Giyinme Odası Dekorasyonu

Yeni yapılan binaların  çoğundaki evlerde giyinme odası özel olarak tasarlanmıştır. Yeni yapılan bu binalardaki evlerde satın alınmadan önce muhtemelen inşai firma tarafından bu giyinme odası tasarımları  binadaki tüm evlerde standart olarak yapılmaktadır.

giyinme odası fikirleri

Eğer eviniz yeni ve içerisinde giyinme odası olarak tasarlanmış bir bölümünüz yoksa ve siz böyle birşey yapmak istiyorsanız öncelikle ya siz ölçüleri alarak firmalardan evinizdeki bu bölüm için giyinme odası tasarımı yapmasını isteyeceksiniz, veya bir ekip çağırarak ölçü aldırarak fiyat vermelerini isteyeceksiniz.

dekoratif giyinme odası

Gardıroblar kullanmak istemeyen ve Giyinme odası için bir bölümü olmayan ayrıca  giyinme odası isteyen kişiler için yatak odasıyla ebeveyn banyo arasına bir giyinme odası tasarlamak mümkün. Yeriniz yoksa ve ebeveyn banyosuna ihtiyacınız da öncelikli değilse ebeveyn banyonuz giyinme odası olarak değiştirilebilir.

giyinme odası askı sistemleri

Her tür evde yatak odası büyüklüğüne göre giyinme odası dolap modelleri tasarlanabilir. Sizin ne istediğiniz önemli. Gördüğünüz giyinme odası da yatak odasının bir bölümü ayrılarak dizayn edilmiştir. Açık Raflar sistemi şeklinde yapılmıştır. Önünde bulunan ray kapak sizin yatak odanızla giyinme odanızı bölmüştür. Daha küçük, dar yerler için panel sistem de kullanılabilir. Büyük, küçük her tür evde size özel çözümler bulabiliyoruz.

giyinme odası askılıkları

Giyinme odası dolapları  Modüller kapaksız olduğu için fiyat açısından ekonomiktir. Giyinme odalarında bu tür uygulamalar yapabilmek için profesyonel çalışan firmalardan yardım almanız gerekir.  Ergonomik giyinme odaları tasarlayabilir.

giyinme odası dizaynı

Tek Yorum

  1. […] Giyinme odası dekorasyonunda duvar kaplama, giyinme odası profilleri ve duvar panelleri, duvar kağıtları kullanılarak kıyafetlerinizden kurulu bir mağaza gibi yapmak mümkün. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir