İçeriğe geç

En Güzel Kitap Tutucu Modelleri

Evlerimizde düz raflarda ve tv ünitelerinde kitaplarımızı tutan, düzenli durmasını sağlayan, dekoratif  metal kitap tutucular, 19,90TL den Başlayan Fiyatlar İle

Evlerimizde karşımıza çıkan metal kitap tutucular kişilerin zevklerine, konulacağı rafın ve duvarın rengine, bulunduğu odaya göre birçok farklı şekilde modelleri ile ön plana çıkmaktadır.

kitap destek modelleri burada
kitap destek modelleri

Evlerimizde bu kitap destekleri üzerinde semazen figürü köprü figürü veya kızkulesi figürü gibi birçok beğenmiş olduğumuz yapı nın resimleri olacağı gibi, sevdiğimiz bir hayvanın resmide figüre edilerek dekoratif ürün haline getirilebilmektedir.

Birçoğumuzun sevdiği evcil hayvanlarımızdan kediler, köpekler figüre edildiği gibi, kelebek,tavşan, kuş,flamingo, geyik,aslan,fil,kurt gibi birçok hayvanında figürü kitap tutucu modelleri üzerine yapılabilmektedir.

kitap tutacakları modelleri
kitap tutacakları

Çocuk odaları için ise kitap tutacağı modelleri olarak, batman , hello kitty, spider man, TinkerBell gibi çizgi film kahramanları veya çocuklarımızın sevdiği figürler kullanılarak değişik kitap tutacağı modelleri yapılmıştır.

5kampanya

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu ürünlerde aşıklar da unutulmamış sevgililer günü için de farklı hediye ürünler yapılmıştır. Bu kitap tutacağı modellerinde ise kalp, love, Aşk Meleği, Kanat gibi birçok figür kullanılmıştır.

Yapılan tüm kitap tutucu modelleri ni  www.5kampanya.com web sayfasından ulaşabilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

kitap tutucu modelleri
kitap tutucu modelleri

 

 

 

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir