İçeriğe geç

Elektrikli Ev Aletleri Mağaza Dekorasyonu

Elektrikli ev aletleri mağazası dekorasyonu yapılan bu mağazada vitrin bölümünde yapılan sehpa üzerinde ürün teşhiri yapılmaktadır. Bu tarz ürünleri bazı firmalar katlı bazalar yaparak da vitrin bölümlerinde sergilenmektedir…

aydınlatmalı duvar raf sistemleri

Elektrikli ev aletleri mağazası dekorasyonu nda markaları duvarlarda her bölüm için farklı alanlar oluşturulmalıdır. Bu bölümlerde genelde ışıklı raf sistemleri kullanılmaktadır. Bu mağazada yapılan duvar raf sisteminde belirli duvar raf sistemleri alt tarafında depolama amaçlı çekmeceler de kullanılmıştır. Bu çekmecelerin alt bölümlerinde de gizli ışık detayı düşünülerek dekorasyonu yapılmıştır.

elektrikli ev aletleri duvar raf sistemleri

Elektrikli ev eşyaları satan mağazaların mağaza dekorasyonu renkleri genelde siyah ve beyaz’ın hakimiyetinde dekorasyonlar dır.

elektrikli ev aletleri mağaza tasarımları

mağaza duvar raf sistemleri’nde ahşap panel ve çift slotlu aluminyum duvar rayları kullanılmaktadır. Raf kolları yandan vidalı raf kolu veya alttan vidalı raf kolu kullanılmaktadır. Bu tarz mağazalarda kalınlaştırılmış ahşap raflar da kullanılmktadır. Bu tarz sistemlerde ise gizli raf kolu kullanılmaktadır.

elektrikli ev aletleri mağazası kasa bankosu

Kasa bankosu üzerindeki çantalık detayı mağaza içerisinde kullanılan ahşap desen rengi olarak seçilerek bir bütünlük sağlanmıştır.

kasa bankoları

Kasa arkasında Tv konularak ürünlerin reklamları ve ürün özellikleri gelen müşterilere gösterilmektedir.

elektrikli ev aletleri orta standları

Mağaza içerisinde orta bölümde bulunan farklı ölçülerdeki baza ve sehpalar dekoratif bir şekilde yapılmış olup ayak bölümleri ahşap desenli yapılmış olup üst tabla bölümleri beyaz olarak tasarlanmıştır. Ahşap masa detayındaki logo gibi geçme görünümü hoş bir detay tasarımı olarak karşımıza çıkmaktadır.

orta standlar

elektrikli ev aletlerinden mini elektrikli süpürgelerin bulunduğu mağaza orta standları tasarımı çok şık durmaktadır. Kendi etrafında dönebilme fonksiyonu da eklenmiş olan bu stand satış ta etkili olmaktadır.

zigon mağaza masaları

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir