İçeriğe geç

Eczane Orta Standlarının Dekorasyondaki Önemi

Perakende sektöründe hazır giyim mağazaları, züccaciye mağazaları, ayakkabı mağazaları….   bunların tamamında perakende ürün satışında orta stantların aylık cirosal satışlarda büyük etkisi mevcuttur. Günümüz eczanelerinde de artık orta stand olarak indirimli ürün sepetleri, masalar, orta gondola raf sistemleri gibi farklı seçenekler mevcuttur.

eczane dekorasyonu

Gondola dediğimiz standlar Dermokozmetik ürünlerde  eczaneye farklı bir hava katmakta ve müşterilerin rahatlıkla ürünü inceleyebilmelerini sağlamaktadır. ürünlerin bulunduğu raflarda etiketlik yada fiyatlık  dediğimiz ürünler ile ayrıca fiyatlandırma yapılmalıdır.

eczane raf sistemleri ve tasarımları

Eczaneniz için alacağınız orta gondola standların ergonomik olabilmesine dikkat etmek gerekmektedir. Ürün çeşitliliğine göre bazen askı ile aslması gereken ürünlerde asmanız gerekecektir. Gondola üzerindeki rafları belirli dönemlerde kaldırarak bu gondolayı askı çubuklu şeklinede çevirebilmek gerekir.

eczane orta sunum masası

Eczane büyüklüğüne bağlı olarak seçim yapmanız gereken bu konuda ayrıca satmış olduğunuz ürününde farklılıkları göz önüne alınmalıdır.

Orta standların her yönünün de kullanılabilir olamasına özen gösteriniz.

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir