İçeriğe geç

Çift Tek Slot Aluminyum Mağaza Profilleri

Mağaza dekorasyonu ve raf sistemlerinde kullanılan Aluminyum  Duvar Raf Sİstemi Profilleridir.  KML101.240cm—-Tek Slotlu Aluminyum Duvar Rayı 240cm—27,00 TL

Tek Slotlu Aluminyum Mağaza Profilleri

Tek slotlu aluminyum mağaza profilleri birçok mağazada kullanılan raf sistemleri profili olup bu sisteme mağaza ahşap panelli sistem olarak da adlandırılır. Giyim mağazalarında, Spor mağazalarında Züccaciye mağazalarında, Çocuk giyim mağazalarında ve daha birçok mağazada kullanılmaktadır.

Tek slotlu aluminyum mağaza profilleri nin birçok mağaza tercih edilmesinin birçok sebebi mevcuttur. Başlıcaları;

Ayakkabı mağazalarında sıkça kullanılmaktadır. Bu mağazalarda düz raflı sistem olarak kullanılması istenildiğinde ahşap panel kesim ölçüsü geniş olarak düşünülürken, ayakkabıların tekli olarak teşhir edilmesinde ise daha dar ölçülerde paneller kullanılmaktadır.

tek kanallı aluminyum duvar rayı
tek slotlu aluminyum raf profilleri

Tek slotlu aluminyum mağaza profileri ile raf uygulaması ve askı sistemleri uygulamaları yapılabilmektedir.

Yapılan bu uygulamalar da raf kolu, öne askı, yana askı, u tipi askı taşıyıcılar, şapka tutucular, çubuk askı kancaları, çanta tutucular ve daha birçok askı taşıyıcı ve raf sistemi uygulaması yapılabilmektedir.

Tek Slotlu Duvar Rayı ve Mağaza Aluminyum Raf Profilleri ne Buraya Tıklayarak Online Satış Mağazamızdan Satın Alabilirsiniz..

Tek Slotlu Aluminyum Mağaza Profilleri Fiyatları

 • KML101.210—–Tek Kanallı Aluminyum Mağaza Duvar Rayı——210cm ölçüsünde—–mat eloksallı olarak—-23,50 TL
 • KML101.240—–Tek Kanallı Aluminyum Mağaza Duvar Rayı——240cm ölçüsünde—–mat eloksallı olarak—-27,00 TL
 • KML101.280—–Tek Kanallı Aluminyum Mağaza Duvar Rayı——280cm ölçüsünde—–mat eloksallı olarak—-32,00 TL

 

Çift Slotlu Aluminyum Mağaza Profilleri

Çift slotlu aluminyum mağaza profilleri birçok mağazada kullanılan raf sistemleri profili olup bu sisteme mağaza ahşap panelli sistem olarak da adlandırılır. Giyim mağazalarında, Spor mağazalarında Züccaciye mağazalarında, Çocuk giyim mağazalarında ve daha birçok mağazada kullanılmaktadır.

Çift slotlu aluminyum mağaza profilleri nin birçok mağaza tercih edilmesinin birçok sebebi mevcuttur. Başlıcaları;

Çift Slotlu Aluminyum mağaza raf profilleri ile yapılan sistemlerde yan yana devam eden raf  uygulamaları ve askı sistemleri uygulamaları kolaylıkla yapılabilmektedir

Genel kullanımda mağazalarda 60 cm lik ahşap paneller arasında kullanılmaktadır. Takım elbise mağazalarında 65 cm olarak da kullanılabilmektedir. çocuk mağazalarında 90cm lik paneller de kullanılabilmektedir. Belirlenilen bu panel ölçüleri teşhir edilen ürüne göre değişiklik göstermektedir. Buradaki ahşap panel ölçüsünün genişliği, yanyana elbiselerin öne doğru teşhir edilmesi durumunda birbirine çarpmaması ve yanyana dekoratif bir şekilde teşhir edilmesi için belirlenilmiş ölçülerdir.

çift slotlu aluminyum duvar rayı
çift slotlu kanallı aluminyum mağaza raf profili

Çift slotlu aluminyum mağaza profiileri ile raf uygulaması ve askı sistemleri uygulamaları yapılabilmektedir.

Yapılan bu uygulamalar da raf kolu, öne askı, yana askı, u tipi askı taşıyıcılar, şapka tutucular, çubuk askı kancaları, çanta tutucular ve daha birçok askı taşıyıcı ve raf sistemi uygulaması yapılabilmektedir.

Çift Slotlu Aluminyum Mağaza Profilleri Duvar Rayı Fiyatları

 • KML100.210—–Çift Slotlu Aluminyum Mağaza Profilleri Duvar Rayı——210cm ölçüsünde—–mat eloksallı olarak—-24,00 TL
 • KML100.240—–Çift Slotlu Aluminyum Mağaza Profilleri Duvar Rayı——240cm ölçüsünde—–mat eloksallı olarak—-28,00 TL
 • KML100.280—–Çift Slotlu Aluminyum Mağaza Profilleri Duvar Rayı——280cm ölçüsünde—–mat eloksallı olarak—-33,00 TL

Tek Çift Slot kanallı Aluminyum Mağaza Profili Satın Al.

 • Ürün için bize mail atabilir , sipariş verebilirsiniz.

Çift Slotlu Duvar Rayı ve Tek Slotlu duvar rayı ürünlerininin uygulaması da kolaylıkla yapılabilmektedir. Bazı mağazalar bu ürünleri kargo yolu ile bizden sipariş vererek talep etmekte ve kolaylıkla bu ürünleri mağaza duvarlarında kullanarak dekoratif raf ve askı sistemleri yapmaktadırlar.

çift slotlu duvar rayı profili
çift slotlu duvar rayı mağaza dekorasyonu

Bu sistemlerde aluminyum profilin yan yüzeylerinde, aluminyum slotlu duvar rayı profiilerinin delikler bulunmakta ve buradan duvara rahatlıkla montajı yapılmaktadır. Yine yan yüzlerde bulunan diğer bir geçme yerlerine ise ahşap panellerin arkasına vidalama yapılarak bu ahşap paneller aluminyum ray kenarındaki bu bölümlere geçme olarak takılmaktadır. Mağazacılıkta bilindiği gibi belirli dönemlerde mağaza içerisinde duvar panellerinde ahşap panellerin renkleri değiştirilerek çok fazla bir maliyet harcamadan mağazalar dekoratif yüzlerini değiştirmektedirler. Bu sistemler buna uygun olduğundan istenildiği zaman bu paneller geçme bölümlerinden yukarı doğru kaldırıldığında bu aluminyum slot kanallı duvar raylarından kolaylıkla ayrılmaktadır ve istenilen yeni renk yeni moda panel bu çıkarılan noktalara takılarak mağazanın dekorasyonu değiştirilebilmektedir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir