İçeriğe geç

Cansız Manken BVM22

Mağazalarda kullanılmakta olan ve vitrinlerini süsleyen bayan vitrin mankenleri satışa etkisi ile vitrinlerin vazgeçilmez teşhir ürünüdür. Genel anlamıyla cansız manken olarak da söylenilen bayan vitrin mankenleri beyaz, siyah, başlı, başsız,saçlı, makyajlı ve büst gibi birçok farklı ürün çeşitini de içerisinde barındırmaktadır…

bayan vitrin mankenleri BVM22

 

Mağaza Mankenleri plastik ve polyester olmak üzere 2 farklı tipi mevcuttur. Plastik olan ürünler ucuz ve görsel olarak etkileyici durmayan ürünlerdir. Polyester olan bayan vitrin mankenleri ise bakıldığında birebir yansıtan ürünlerdir. cansız manken modelleri talebe göre  parlak ve mat olarak da boyanabilmektedirler.

Ürünler balonlu naylon ile tek tek özel olarak sarılmakta ardından koli içerisine konulmaktadır.

Elbise mankeni  Koli ölçüsü 40cm x 40cm x120cm dir.

Elbise Mankenleri  yüz ve saç bölgesi makyajlı olarak yapılmaktadır. Makyaj çalışması Özel olarak Makyaj ressamı tarafından yapılmaktadır. Vitrin mankenleri için yüz bölümündeki makyaj çok önemlidir.

Mağaza mankenleri uzunluğu 180cm -185cm

Tüm Cansız Manken Modellerimize Buraya Tıklayarak Ulaşabilir, Satın Alabilirsiniz..Size Özel Fiyatlar İle…

 

 

beyaz bayan vitrin mankeni

 

Mağaza dekorasyonu uygulamalarında mağaza içerisinde de cansız mankenler kullanılmakta olup, genel mağazacılıkta kapalı vitrin uygulaması artık çok fazla tercih edilmemektedir. Açık vitrin uygulaması yapılmakta ve mağaza m2 sine mağaza vitrini için ayrılan bölümler de dahil edilmektedirler.

bayan vitrin mankenleri

 

 

mağaza vitrinlerinde ayrıca mağaza vitrin dekorları olarak küçük stand lar ve poster pano tutucuları da kullanılmaktadır. poster panolar ile görsel ve fiyat gibi özellikler içerisine konulan forex ler ile belirtilmektedir.

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir