İçeriğe geç

Ayakkabı Mağaza Dekorasyonları

Ayakkabı mağazalarında kullanılan duvar raf sistemlerinde cam raf taşıyıcıları uygulamaları sıkça karşımıza çıkmaktadır. Cam raf sisteminde duvar yüzeyinde ahşap paneller ile duvar kaplaması yapıldıktan sonra ayakkabı teşhiri için cam raf sistemi uygulaması yapılmaktadır. Cam raf tutucuların ufak ve gözükmüyecek şekilde yapılan uygulamalar daha başarılıdır….

Ayakkabı mağazalarında yapılan en büyük hata, mağaza içerisinde her noktada ayakkabı teşhiri yapma alışkanlığıdır. Oysa ki görsel resimler olan mağazalar satış noktasında daha da başarılıdır.

ayakkabı duvar raf sistemleri

Mağaza içerisinde duvarlarda hep aynı sistem olmamalıdır. Farklı bir kaç sistemin birarada uyumu ve görseller ile mağaza daha da güzel gözükecektir.

ayakkabı mağazası orta teşhir üniteleri

 

Ayakkabı mağazası orta standları ‘nda mağaza bütçesine göre lake boyalı orta standlar tercih edilebilmektedir. Eğer uygun bir bütçeniz yok ise mdflam veya suntalam stand kullanımı yaygındır. Orta standlarda dikkat edilmesi gereken mağaza genel konseptine uyumlu renk seçimleri ve tasarımlarıdır.

ayakkabı raf sistemleri

 

Mağaza dekorasyonu uygulamasında ayakkabı mağazası için rahat oturumlu puf veya koltuklar düşünülmeli ve tasarımda dikkate alınarak çalışma yapılmalııdr.

Ayakkabı mağazalarının vazgeçilmez ürünü olan tekli ayakkabı tutucular ile mağazanız içerisinde orta masa standları üzerinde ürün teşhiri yaparak satışınızı arttırabilirsiniz.

Ayakkabı mağazalarının içerisinde raflarda ve orta bölümlerde çanta teşhiri çok önemlidir. Çantalar Tekli çanta tutucu ve Çiftli çanta tutucu ile raf ve orta masa grupları üzerinde sergilenmelidir. Tekli Çanta tutucular, çantaların düzgün bir formda sanki askıdaymış gibi sergilenmesini sağlamaktadır.

ayakkabı mağazası orta standları

 

Puf deri seçiminde ise pastel renkler her zaman tercih edilmektedir. bu unutulmamalıdır.

 

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir