İçeriğe geç

Aluminyum Profil Raf Sistemleri

Mağaza Dekorasyonlarında kullanılan dikey raf sistemlerindeki panel aluminyum profil ürünleridir.. Çift Slotlu ve Tek Slotlu Duvar Rayı ürünleri olarak 2 farklı modeli mevcuttur….

Mağaza dekorasyonu nda sıkça karşımıza çıkan bu ürünler aluminyum profil olup bu profiller duvara kolaylıkla sabitlenebilmekte ve  üzerine ahşap paneller kolaylıkla asılabilmektedir..

Bu sistem üzerinde bulunan ahşap paneller belirli dönemlerde mağaza revizyonlarında mağaza sahipleri tarafından renkleri değiştirilerek veya üzerine folyo kaplama yapılarak mağaza sanki yeniden tadilat yapılmış gibi olabilmektedir…

 

Penti Mağaza Dekorasyonu Duvar Raf Sistemleri ve Orta Standları
Penti Mağaza Dekorasyonu Duvar Raf Sistemleri

İç giyim mağaza dekorasyonu ve iç giyim standlarında ise ahşap panel üzerine kanallar açılarak bu kanallara aluminyum slot dikme profilleri vidalanarak da duvar raf sistemleri yapılabilmektedir…

Bu sistemlerde kenar bölümlerde tek slotlu duvar panel rayı, orta bölümlerde ise çift slotlu duvar rayı  ürünleri kullanılarak yanyana devam eden askı ve raf sistemleri kolaylıkla yapılabilmektedir..

çorap ve çamaşır standları da yine bu sistem ile uyumlu olarak slot lu sistemler kullanılarak mağaza içerisinde uyum yakalanabilmektedir..

iç giyim ve çorap mağaza dekorasyonu raf sistemleri
iç giyim ve çorap mağaza dekorasyonu raf sistemleri

 

Mağaza Teşhir Sistemleri Ürünlerimize www.shopdekorasyon.com online web sitemizden satın alabilirsiniz , 

 

 

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir