İçeriğe geç

Açık Giyinme Odaları

Günümüzde yeni yapılan orta sınıf ve lüks konutlarda yatak odalarının bir bölümünde yapılan giyinme odaları dekorasyonu, odanın kullanışlılığı için çok önemlidir.

Odanın büyüklüğüne göre dekorasyon tipleri değişmektedir. Geniş ve büyük odalarda tamamı ile mobilya dan yapılabilmektedir. Dar olan giyinme odalarında ise dekorasyon olarak genellikle mağaza dekorasyonunda kullanılan aluminyum profiller kullanılmakta olup, bir mağazada teşhirde bulunan ürünler gibi kıyafetlerinizi düzenli asmanız mümkün olabilmektedir.

Giyinme odası aluminyum duvar profilleri
Giyinme Odası Profilleri

Tek Slotlu Giyinme Odası Duvar Raf Profilleri Fiyatları

  • FRT101.210—–Tek Slotlu Giyinme Odası Duvar Raf Profili——210cm ölçüsünde—–mat eloksallı olarak—-29,00 TL
  • FRT101.240—–Tek Slotlu Giyinme Odası Duvar Raf Profili——240cm ölçüsünde—–mat eloksallı olarak—-30,00 TL

Tek slotlu  aluminyum duvar raf profilleri ürünleri ve çift kanallı aluminyum raf  profili ürünlerini uygun fiyat ile temin edebilmektesiniz. çevrenizde bulunan bir mobilya imalatçısına bu ürünleri kolaylıkla montajını yaptırabilir, evinize dekoratif bir giyinme odası kazandırabilirsiniz.

Giyinme Odası Aluminyum Profilleri ve fiyatları
Çift Slotlu Giyinme Odası Profilleri

Bu ürünler üzerinde bulunan kanallara raf kolu ile birlikte ahşap raflarınızı kolaylıkla takıp istenilen her yere bu ürünü uygulanabilmektedir. Yapılan dekorasyonlarda raf ve askıların yer değiştirilebilir olaması ve sonradan ilave eklenebilir olması ile bu giyinme odasında ilerki süreçlerde yapacağınız farklı dizaynların önünü açmış olursunuz.

Mobilya dolaplar ile yapılan giyinme odalarında dolap içerisinde çok fazla farklı değişiklik yapılamamaktadır. ayrıca açık giyinme odası sistemlerinde giyinme odası bir mağaza konseptinde olacağı için kolaylıkla kendi kıyafetleriniz arasında birbiri ile uyumlu kıyafetleri seçerek tarzınızı oluşturabilirsiniz

Mağaza dekorasyonlarında olduğu gibi giyinme odaların da da bu aluminyum profillerin önlerini yatak odanıza göre uygun ahşap paneller ile kaplayabilir dekoratif bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Açık giyinme odalarında kullanılmak üzere öne askı tutucu, yan askı tutucu, ahşap raf tutucu, cam raf tutucu, çubuk aksesuar taşıyıcılar gibi birçok aksesuar ve kıyafet taşıyıcı ürün mevcuttur.

bayan giyim mağaza dizaynı

Giyinme odalarında oluşturulan duvar raf sistemleri önlerine çekmeceli kesonlar konularak burada iç çamaşırı gibi ürünlerin muhafazası sağlanılabilmektedir.

giyinme odası fiyatları

 

Bazı konutlarda ise giyinme odası yapılmamış ve yatak odaları büyük ise  yatak odası içerisinde bir bölüme camlı ön ayraçlar ile ilave edilebilmektedir.

mağaza tipi giyinme odası

 

Resimdeki tarzda giyinme odalarında ise metal tavan ile zemin arasında sıkıştırmalı profiller kullanılmaktadır. bu profiller üzerinde bulunan kanallara ise raf kolları, u askılar yana askı taşıyıcılar gibi teşhir ürünleri kullanılabilmektedir.

Bu tarz sistemlerde birçok konut sahibi  bu ürünün bulunduğu duvara duvar kağıdı yaparak evini dekoratif hale getirmektedir.

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir